Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után engednétek...

Mennyi idő után engednétek ezt meg?

Figyelt kérdés

Halihó!

17 éves vagyok és az első barátomat a múlt héten mutattam be az itthoniaknak :). Nagyon szimpatikus volt a szüleimnek, tényleg egy rendes srácról van szó. Pár hónapja találkozgatunk, de sajna elég nagy távolság van köztünk, így csak kéthetente tudunk találkozni. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után engednétek meg, hogy itt aludjon a fiú(persze nem a mi házunkban, hanem velem ;))? Mikor hozhatom ezt fel?

Előre is köszi a normális válaszokat!


2012. dec. 30. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A szexről beszélsz?
2012. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Együtt alvás, ami nem feltétlenül szex.
2012. dec. 30. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem most..Várj még vele pár hónapot.

de ha én lennék az édesanyád ,biztos nemet mondanék.

2012. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztos nemet? miért?


Egyébként persze, legalább még 3 hónapot várnék ezzel.

2012. dec. 30. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert egy édesanya félti az egyetlen lányát;) De lehet hogy lekenyerezhető vagyok XD
2012. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egy hete mutattad be.
2012. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy nem holnap kérdezném meg..
2012. dec. 30. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Most is megengedném. Szomorú az élet, nem fosztanálak meg még a szex örömétől is.
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy év múlva nagykorú leszel, szóval ha normális viszonyban vagy a szüleiddel, akkor ez nem kellene, hogy nagy dilemma legyen: ugyanezt a pár mondatot (nagy távolság/kéthetente/rendes srác) nekik is elmondod, akkor akár már napokon belül ott aludhatna.
2012. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!