Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi idő után engednétek...

Ti mennyi idő után engednétek meg?

Figyelt kérdés
A barátom és én is 15 évesek vagyunk. Az a helyzet hogy a ő nem tölti otthon a hétvégéket hanem elutazik a nagyszüleihez. Természetesen már többször is szóba jött az hogy majd egyszer elmehetnék vele és akkor már ott is aludnék, csak nem tudom hogy a szülők mit szólnának hozzá. Ti mennyi együtt járás után engednétek meg az egymásnál alvást?
2012. ápr. 1. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Én 14 éves voltam a barátom 17 és jó 1 év járás után engedte anyu, hogy nálunk aludjon, de akkor is nagyon nehezen. Én akkor még nem mehettem.
2012. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én 15 voltam,mikor megengedték.Úgy gondolom a szülők a szex miatt ellenzik az egymással alvást,de finoman tudatni ell velük,hogy nem kell ahhoz sötét.Ha csináljátok,akkor csináljátok nappal is,nem kell egymással aludni.Azért ezt ne így közöld anyuval:)
2012. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon nehezen engedném meg, ha egyáltalán megengedném. Ha normális gondolkodásmódúak vagytok, megbízhatóak akkor olyan 7-8 hónap után (talán) meglágyulnék :D


Királyok vagytok...nagyszülőknél, úgysem hallhatják meg, ha szeretkezni akartok :D (Csak hülyéskedek.)


19f

2012. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem engedném meg,kb 18-19 évesen,13-16 éves lány aludjon a saját ágyában,egy tini kapcsolat 99%ban nem hosszú életű,milyen már hogy egy lány 20 éves korára 4-5 barátja is megfordul az ágyában,hidd el nekem az együtt alvás a felnőtt kapcsolatok sajátja,még 17 évesen is csak úgy ha 2-3 éve együtt vagytok,nem vagyok konzervatív,csak én támogatom az ilyen fiatalok együtt alvását,a kapcsolatban a testiséget
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Tulajdonképpen mi még nem szeretnénk lefeküdni egymással, tényleg csak ott alvás lenne. De mi lenne ha nem egy ágyban aludnánk?

2012. ápr. 1. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én 15 voltam, párom 20! Több mint fél év kellett hozzá, hogy megengedjék, de akkor nálunk aludtunk!

24/L

2012. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18 voltam, a barátom 26, mikor először nálam alhatott, 1 év járás után. Akkor is alig mertem megkérdezni, lehet-e. Persze megengedték, tudták, hogy egy év alatt történtek már dolgok! :)

23/L

2012. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 évesen kizárt. 17 évesen visszatérnénk a kérdésre. Ha ő az igazi, még együtt lesztek, ha nem, nem vesztettél semmit. L28
2012. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem egy szilveszter éjjel engedték meg először, hogy itt aludjon a barátom. Én 15 voltam a barátom 16, és 2 és fél év járás után. Megígértem akkor a szüleimnek, hogy nem szexelünk, és ez nem is történt meg. :)


Egyébként attól függ, hogy mióta jártok már..

2012. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17 éves voltam mikor megengedték a barátom meg 19 volt. amikor pont 3 éve voltunk együtt akkor engedték meg először persze tudták hogy már nem vagyok szűz, de úgy gondolták hogy a barátom szülei mit gondolnának hogy egy 14-15 éves kislány ott alszik náluk.

egyébként ő volt az első és remélem az utolsó is 23/L még mindig vele és 2 éves kislányunk van már.

Kérdésre válaszolva attól függ mióta vagytok együtt de 16 év alatt semmiféleképp sem meg persze a srácot és a szüleit is meg kell ismerni hogy milyenek írd meg hogy mióta vagytok együtt mert így elég nehéz válaszolni a kérdésedre

2012. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!