Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és 7 hónap...

21 éves vagyok és 7 hónap múlva fogok szülni. Anya ma elkezdett nekem arról beszélni, hogy szülésnél le kell borotválni ott lent. Minek hozta ezt elő? Ti beszéltek ilyenről anyukátokkal?

Figyelt kérdés
Miért nem gondolt rá, hogy ezzel zavarba hoz?Kínos téma ráadásul évek óta borotválom.
2012. dec. 30. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Már miért lenne kínos téma? Teljesen normális..
2012. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
orulj neki hogy tàjèkoztat,nem majd ott valami idegen no kezd el borotvàlni.
2012. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem borotválkozik ő az anyja felvilágosítása nélkül is,)
2012. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális, ha egy anya ilyenről beszél a lányával.Idegennel könnyebb lenne?
2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a korhazban leborotválnak ,ha nem borotválkozol meg otthon.
2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha közeledsz a szüléshez, ez csak rosszabb lesz, és mindenki a saját történeteivel fog megfélemlíteni, hogy ők hogy szenvedtek. Tanuld meg elengedni a füled mellett :)
2012. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg nem normális, hogy ilyenről beszél. Ez túl alapvető dolog, nem kell emlegetni. Én legalábbis úgy gondolom. A mai világban egy 21 éves nő már évek óta szőrtelenít, akár borotvával, akár gyantával. Én is gyantáztattam mindig is, terhesen is, hisz a nagy hasamtól oda sem fértem volna kényelmesen a borotvával. A szüléskor pont frissen gyantázott voltam. Mondd meg édesanyádnak, hogy te nem szeretnél a későbbiekben ilyenekről beszélni. Annak a válaszolónak pedig aki kérdezte, hogy idegennel jobb lenne-e: nem, de miért is kéne ezt akár ismerőssel, akár idegennel megbeszélni?
2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
21 évesen ezzel zavarba lehet hozni? Főleg az édesanyádnak? Mi az, hogy minek hozta elő? Azért, hogy elmondja neked! Igen, én beszélek ilyenről édesanyámmal. Nemsokára szülni fogsz, sokkal cikibb helyzetekben leszel tök idegen emberek előtt. Anyukád csak beszélgetni akart nem megborotválni!
2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd várj csak ez még a legenyhébb téma, amit ilyenkor fel lehet hozni. Lesznek még ennél cifrábbak is...
2012. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. dec. 30. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!