Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztottátok vkivel ha nem...

Megosztottátok vkivel ha nem sikerült teherbe esnetek pl 3 hónap után? Anyukátokkal vagy barátokkal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia mi már 28. honapja probálkozunk, tudja a család, nem minden részletét, de taudják, a barátok is. kezelések vannak meg mütétre megyek. 32 évesek vagunk, más fél évet vártunk a dokival. én azt tanácsolom mindenkinek hogy fél év után menjel el.. miért kérdezted? nem mered elmondani?
2009. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vmi olyasmi igen
2009. ápr. 15. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, de biztos, hogy nekem szükségem lenne arra, hogy legalább az édesanyámmal és a barátnőimmel megosszam, de szerintem én nem csinálnék belőle titkot. Nem szégyen az, hogy várat magára a gyerkőc. Sosem tudhatod, hogy ki milyen információval lát el, hova tud irányítani.

A sógornőm volt ilyen helyzetben, minimális információt osztott meg a családdal, de tudom, hogy az anyósomnak nagyon rosszul esett, hogy mindenről csak felületesen tudott. Szerintem sokat jelentett volna, ha pl. elkísérheti a lányát egy-egy vizsgálatra. Pláne úgy, hogy én még egy terhességi UH-ra is meginvitáltam...

2009. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 10 honapja probálkozunk,de csak a szüleink tudják.Szerintem nem kell mondogatni senkinek mert akkor csak kérdezgetik.Most is a 10 honapunk alatt ha tudták volna akkor tuti állandoan ezzel faggatnának és ez egyáltalán nem esne jol,főleg hogy lassan 1 éve már hogy probálkozunk:(mert sajna nem tudni hogy mikor jön össze.De én már az elején sejtettem(megéreztem)hogy nem kell mondanunk senkinek.Én azt tanácsolom hogy majd csak akkor mondjad ha már tuti hogy terhes vagy.A 3 honap meg még kevés,de fél év után már érdemes elmenni dokihoz.Nekem holnap derül ki a hormoneredményem.Bocs a hosszu válaszért.Sok sikert!

Szia!

2009. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Tőlünk állandóan kérdezték "na mikor próbálkoztok" tehát mi elmondtuk,így amikorra nem vártam mindenki kérdezte,"na mi van".Nekünk 2.-ra sikerült így ez nem zavart,inkább kedvesnek tűnt,de lehet ha később jött volna össze akkor már zavart volna.Nos ezért nehéz ebbe tanácsot adni.Szerintem csak a legjobb barátnak,vagy a szülőknek,de másnak nem.Ezeknek is csak azért mért én úgy gondolom jó valakinek kiönteni a szíved és az ne a társ legyen,mert őt épp annyira zavarhatja hogy nincs bebe mint téged.meg gondolom ő tud úgy is mindent!
2009. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenki olyan szerencses, hogy pillanatok alatt teherbeesik. A b.nomek evek ota probalkoznak es negativ. Pont most beszeltem egy ismerossel akinek a sorgornoje 3 eve probal teherbe esni es most sikerult - gondolom mar nem ez volt reges regen a kozponti gondolata minden szeretkezeskor...

Ahogy az elottem iro irta, varj legalabb fel evet - a doki is ezt mondana. Ha azutan nem jonne ossze, akkor spermavizsgalat - mert az olcsobb - es igy tovabb.

Egyaltalan nem biztos, hogy te vagy a "hibas".

Ne gorcsolj. Mi januarba kezdtuk a babasosdit, marciusban vissza kellett menjek a nogyogyaszhoz rakszuresre...ott mondta a szulesno, aki levette a mintat, hogy na ha babat akarunk akkor ma este durr-bele-bum. Most hetfon mentunk meglatott es ugy nevetett....

Ruhazz be egy peteerest jelzo mikroszkopra (ovulacios mikroszkop)- kifizetheto.

Apjuknak ne engedd a fecskegatyat es a meleg furdot!!!!!

Barmi bant es tudod, hogy megoszthatod Anyukaddal legjobb baratnoddel, mond el nekik. Megkonnyebbulsz.

Latod? En dobbentem, hogy ilyen hamar ment...es szurkolok mindenkinek aki olyan regota szeretne, hogy legyen.

2009. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

3. sikertelen évünk most járunk meddőségibe most fognak műteni e hónapban anyám régóta tudja hogy babát szeretnénk de nem érdekli , még a műtét sem azt mondta nekem le szarja minek engedem meg hogy turkáljanak bennem ne szüljek gyereket mert tiszta felesleges , ha meg szülni akarok szenvedjek meg érte ő is szenvedett eleget , mert meg mertem említeni hogy félek a műtéttől erre az volt a válasza apám tök rendes ő sokat segít nem hiába váltak el

2009. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én önzőbb vagyok annál, minthogy elmeséljem a vetélést, bár utána jólesett, hogy kibeszélhettem magamból. De hál'Istennek sem anyám, sem anyósom nem erőlteti, hogy mindent tudni akarjon. Az jólesett, mikor elvetéltem, hogy a párom mesélte anyósomnak, hogy milyen büszke rám, hogy ilyen jól viseltem az egészet. De én magamtól nem mondom, zavar, ha ilyesmiről beszélek. Most például szombaton voltam ellenőrzésen nőgyógyásznál, és az pl. zavart, hogy a párom elkotyogta anyósomnak.
2009. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te 3 hónap próbálkozás miatt aggódsz? Én 7 évig nem estem teherbe és világgá kürtöltem a fájdalmamat. Mindenki csak mosolygott és azt mondták majd jön a baba mikor jönni akar. Már nagyon utáltam ezeket a válaszokat. Most a 8. hétben járok és még anyukámnak se mondtam el, meglepetés lesz anyáknapjára neki... Érdekes, úgy örzöm magamnak ezt a nagy titkot, senki sem értette, hogy mit jelent nekem az a 7 év. Nem érzem azt, hogy megosszam velük az örömömet, hiszen akkor sem vettek komolyan. Viszont biztos van valaki a környezetedben aki szívből támogat majd. De tényleg igaz: A babaák tudják, hogy mikor akarnak jönni :-)
2009. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!