Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is jobban tiszteli...

Más férfi is jobban tiszteli a várandós feleségét, mint korábban? Ez miért alakul ki egy férfiban?

Figyelt kérdés
Most várjuk első gyermekünket a férjemmel. Régebben is tisztelt és nagyon szeretett, de valamiért több volt a szurkálódás, egymás szívatása, erélyesebben rámszólt, ha valamivel nem értett egyet. Mióta a gyerekét várom, egy rossz szava nincs, semmibe nem köt bele, napi szinten elmondja, hogy milyen szép nőt vett feleségül, egész nap tenni akar értem valamit. Ezek természetesen jók, de foglalkoztat a kérdés, hogy egy férfi miért tekinti többnek a nőt a terhessége alatt és ez mennyire állandó dolog? Más hogy élte meg?
2012. dec. 31. 13:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Jajj ez annyira szép és megható, hogy nem látom a billentyűzetet a könnyeimtől...

De nyugi, ez sem tart sokáig, mire a gyerek 2 éves lesz, túllesz pár megcsaláson.

2012. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is hasonló szépeket kívánok Neked!
2012. dec. 31. 13:09
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

1 Kedves.


Nem minden férfi ilyen.A legtöbb pont hogy rosszabb lesz a terhesség alatt,mert a nő olyankor ki van szolgáltatva neki anyagilag,mivel terhesen igen nehéz munkához jutni.A te férjed úgy látszik,normális.

2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak számára a várandósság misztikus csoda.Hihetetlen számukra,hogy mi képesek vagyunk egy új élet világra hozására.Tudják,látják,hogy ez teljesen megváltoztat minket külsőleg,és belsőleg is,és azt is tudják,hogy a szülés sem lesz fáklyás menet.Tisztelnek minket ezért,és valahogy többet elnéznek nekünk.Nálunk is ez a helyzet,csak már a második babánál:)
2012. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez minden pasival így van, ez ösztönből jön belőlük.
2012. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem azért furcsa, mert az én apám nem ilyen volt sem az én, sem az öcsém születésénél, pont hogy úgy érezte, anyu kiszolgáltatott és bármit megtehet ezentúl. Kíváncsi voltam, másoknál ez milyen mértékben alakul ki.
2012. dec. 31. 13:26
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát ez baromság h mindenki így lenne vele, én továbbra is ugyanúgy kezelném a másikat attól mert várandós. Elvégre erről nem ő tehet, én segítettem hozzá és nem is lesz más ember tőle.
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Igen rosszabb lett a férjed, a nyálaskodással álcázza gonosz szándékait...
2012. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Milyen gonosz szándékait?
2012. dec. 31. 13:34
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

Az én férjem? Nem vagyok én b*zi.

Bizony elég sok férfi imserősöm (barátok, munkatársak) mondják, hogy teljesen kikészíti őket a terhes nőjük, akik csak esznek és bőgnek. 20 kilót híznak, a hatalmas hasukkal tiszta gnómok, ráadásul még büszkán mutaogatják is a pasijuknak.

Hát hölgyeim, szexuálisan egy terhes nő elég visszataszító. Aztán megszülnek, lóg a hasuk, mellük, a hüvelyük sem feszes.

Bármennyire is szereti egy hapsi a nőjét, szexuáilsan ez elég kiábrándító.

És fogadjátok el ezt tényként. Az más kérdés, hogy a férj nem akarja megbántani a feleségét, és agyba-főbe dicséri, hogy milyen szép a gömbölyödő pocija...

Le lehet pontozni, és lehet esküdözni, hogy a ti férjetek különb, de én belülről látom, hallom a dolgokat, és a Gyk is azt a tapasztalatot erősíti, hogy a terhességgel minden megváltozik. (Most jöhetnek a "nálunk nem" típusú válaszok.

De érdemes összeszámolni, hogy egy hónapban hány kismama panaszkodik, hogy nincs szex. Vegyétek tudomásul, hogy egy nő szülés után anya lesz. Hiába lesz csúcsformában, és topfrizura, topsmink, stb,. a férfi szemében anya lesz. Nem nő.

2012. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!