Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg magammal,...

Hogy értessem meg magammal, hogy semmi gond?

Figyelt kérdés
Kölcsönkért ma a bátyám 2 regényt tőlem. Angliába utazik egy hétre, és a repülőn szeretné olvasni. Szívesen kölcsönadtam neki mindig a cuccaimat, de ma nem tudom mi történt velem, mert zavar, hogy a tárgyaim nem lesznek körülöttem. Dilis vagyok? Csak normális válaszokat kérek. Köszönöm!!
2012. dec. 31. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

De a bátyád hazajön egy hét múlva és remélhetőleg hozza vissza a könyveidet is! :)


Gondolj azokra, akiknek egykoron, vagy rég (világháborúk alatt) elment a hozzátartozójuk, és sosem tért vissza... Ne csinálj a bolhából elefántot feleslegesen! :) Boldog Új Évet neked és családodnak!

2012. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
két szeros könyvön problémázol,majd ha kocsidat kéri kölcsön és rommá töri majd lehet problémázni (gondolom a könyvek értéke nem több százezer forint )
2012. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, apukámtól kaptam, aki már nincs köztünk.
2012. dec. 31. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nem kellet volna odaadni ezt ő is megérti
2012. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor duplán tekintsd ajándéknak, hogy a bátyád elviszi azokat a könyveket kölcsön magával, amit Apukádtól kaptál. Így Apukád és Te is vele leszel az utazáson a könyvön keresztül. :)
2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert nem ragaszkodhatunk tárgyakhoz. És tényleg szeretem a tesómat. Csak most olyan furán érem magam... :(
2012. dec. 31. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a tárgyakhoz ragaszkodni, de az emberek, a szeretteink szerintem százszor fontosabbak bámilyen tárgynál. Nálam legalábbis igy van :) Még az autómat is odaadom az öcsémnek, pedig azt azért féltem.
2012. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos általában van alapja a kölcsönadott dolgokkal kapcsolatos aggodalomnak. Hányszor jártam úgy, hogy lazán kölcsönvették, amit én fáradságos munkával kidolgoztam: tételeket, képletgyűjtéseket, idegen nyelvi szabályokat, aztán persze járt kézről-kézre, a végén már senki nem tudta, kinél tűnt el. És régen nem volt fénymásolás, stencil, legfeljebb indigózás.Akkor megfogadtam, hogy olyat,ami pótolhatatlan, nem adok kölcsön. Inkább tartsanak irigynek. Erre fel most is odaadtam egy füzetet, esküdözött az illető, hozza vissza, sőt, csinál belőle nekem pótpéldányokat, most meg esküdözik, hogy ő rég visszaadta. Én állítottam össze egy gyakorlási füzetet, soha többet nem állok neki a sziszifuszi munkának.

Persze itt a tesódról van szó, 1 hét múlva kérheted is tőle, de megértem a görcsölésedet a dolgon.

Nem lesz semmi baj!:))

2012. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!