Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kategória gond lehet!? Hogy...

Kategória gond lehet!? Hogy értessem meg vele hogy amit ö csinál, az nem munka?

Figyelt kérdés
Barátom most csinálja a Mester munkáját (Master Arbeit),nem tudom mi a magyar megfelelöje.Na mindegy.Mindig azzal henceg hoyg ö mennyit dolgozott.Na de kérdem én,hogy csak szerintem nem munka az amit csinál,hisz iskolában van.?!
2011. okt. 4. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem munka?

Buta kifejezéseken lovagolsz. A diplomamunkáján, iskolai feladatain is dolgozik az ember, ezt így mondjuk. Ne légy már ilyen gyerekes, irigy és ostoba!

2011. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha valakinek az munka hogy egész nap a facebookon lóg az ember,akkor gratulálok.Ha 100x írok rá egy nap,tuti hogy 98x pár másodpercen belül reagál is.Hát ez tényleg nagy munka.
2011. okt. 4. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Na de ezt eddig nem írtad.
2011. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó ez az én hibám volt hogy nem írtam bele,de akkor sem érzem amagam ostobának.Vicces számomra hogy valaki ezt nevezi munkának.Ezért mondtam is neki hogy ha valóban dolgozna,akkor nem nevetném ki.Meg különben akkor megy be amikor akar,ha van kedve megy,ha nincs akkor nem.Ez így nem épp egy "munkahely".
2011. okt. 4. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor mit csinál? Nekem tökre nem világos. Iskolában vagy munkahelyen?
2011. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Iskolában
2011. okt. 4. 13:59
 7/7 A kérdező kommentje:
csak mindig azt mondja hogy megy dolgozni -.-" ha ez neki munka,akkor én nem tudom hogy mi az amit én csinálok....rabszolgameló?!
2011. okt. 4. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!