Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban szeretem a barátnőm...

Jobban szeretem a barátnőm anyját mint a sajátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokkal kedvesebb, jobb, anyásabb, megértőbb mint az enyém. Nekem hiányzik az, hogy kimutassa a szeretetét (nálunk sajnos ez nem szokás) hiányzik az ölelése, puszija, a nevetése (sose lehet megnevettetni), szinte mindennek a rossz oldalát nézi, egyszer se tudtam vele elbeszélgetni. A legjobb barátnőm anyjával mindenről lehet beszélni, lehet vele viccelődni meg szokott hülyéskedni, szeretgeti még a 23 éves fiát is és teljesen más, jobb mint az én anyám. Szívesebben vagyok náluk. Amikor náluk alszom akkor is olyan jó, és amikor a barátnőm kibeszéli nekem az anyját akkor mindig arra gondolok, hogy örülnék ha olyan anyám lenne. Tudom, hogy ez gáz és ha anyám látná akkor rosszul esne neki de ez az igazság, még akkor is ha fáj. Örülök, hogy van anyám és eltart, megkapok mindent amire szükségem van de nem ez kevés. Az is jobb lenne ha csóró lennék, de úgy viselkedne velem mint ahogy a barátnőm anyja a gyerekeivel. Én is olyan anya szeretnék lenni. Mit tegyek?

15/L



2013. jan. 2. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül evvel az érzéssel. Sajnos nagyon sokszor én is jobban szerettem másokat, mint a saját anyámat. Ez van. :-(
2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém :( Ez nem lesz hasznos válasz, mert sajnos nincs ötletem, mit tehetnél, de mindig belesajdul a szívem, amikor egy gyerek az anyai szeretetre áhítozik, hasztalan.

Nincs olyan helyzet, olyan percei anyukádnak, amikor kicsit bizalmasabban tudnátok beszélgetni? Például ha segítenél főzni neki, a krumplipucolás vagy panírozás közben rengeteg idő adódhatna kiönteni a szíved.

2013. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha kijön belőle az anya és egy kicsit érzelmesebb, de ez szinte semmi. Szerintem elég észrevehető, hogy tetszik nekem. Főzés, sütés közben vagy hha kocsival hosszabb az út akkor mindig próbálok beszélgetni de egész úton csak én pofázok és egy idő után szerintem már unja.
2013. jan. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!