Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyuka vagyok,11 éves...

Elvált anyuka vagyok,11 éves fiam nagyon féltékeny az új udvarlómra, mindannyira, hogy képes tombolni, bőgni. Pedig éreztetem vele, hogy változatlanul úgy szeretem őt, mint eddig. A párom is nyitott felé bármilyen formában. Mit tegyek/ünk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a gyereknek mindig egy nagy megrázkódtatás. Nem kellett volna ez a kapcsolat. Ha a gyereked fontosabb neked, nem kellett volna ennek kitenni őt. Most le lehet pontozni a béka feneke alá, de számtalan tragikus eset igazolta már, hogy igazam van sajnos. Lehet elméleteket gyártani, hogy a gyereknek így-úgy meg kell értenie, de nem így működik a világ. Meg se gondolnád, hogy a gyerekben ez mekkora életre szóló törés.
2012. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ez gyerektől és a válás körülményeitől függ.


az én szüleim hivatalosan akkor váltak el, mikor 11 voltam, de már előtte külön éltek, de közben anyának lett másik pasija, és apámnak is volt 9-10 éves koromban nője.

nincs olyan emlékem, amikor anyáék együtt voltak, így a válás sem volt számomra tragédia.


én azt tanácsolom, hogy egy darabig ne vidd haza az udvarlód és szervezz közös programokat a fiaddal. nem kell nagy dolgokra gondolni, kirándulás, séta egy parkban, esetleg egy mozi. és beszélgess vele az érzéseiről.

2012. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Én is azt tanácsolnám neked, hogy ne vidd haza a barátod. Nem muszáj találkoznia a gyerekeddel. Ne tedd őt ki ennek.
2012. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

1-nek...


Ezt Te úgy érted,hogy ha már elvált valaki és gyerek is van,az már ne is kezdjen bele egy kapcsolatba???

Miért ne kellett volna ez a kapcsolat?Kérdezőnek is jár a boldogság!

2012. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

Egy anyának fontosabbnak kell lennie a gyerekének, mint a saját elképzelt boldogsága!

Egy udvarló még nem biztosíték a boldogságra. Legfeljebb csak a testi kapcsolatra.

Ha ez ÚJ udvarlód, akkor a régiek miatt nem hisztizett a fiad?

Intézd úgy a találkozásotokat, hogy az ne zavarja meg a fiad életét. Ha így marad, pár év múlva nem fogsz bírni a fiaddal!

2012. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, szegéééééény gyerek, ezért van ennyi önző, lelkibeteg gyenge ember, mert gyerekként minden úgy volt, ahogy ők akarták, ne sérüljön a pici lelkecskéjük...

Majd elfogadja, idő kell hozzá.

Én is hisztiztem anyám halála után pár évvel, mikor apám akart magának barátnőt, de megbékéltem...

2012. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

sziasztok!

nekem is ismerös szitu,söt olyan is volt hogy az akkori párom akivel 3 évig voltam,féltékeny volt a lányomra,és a lányom is örá.

hazavinni akkor érdeme valakit ha komoly kapcsolat.

ilyet meg ne irjatok légyszives h a gyerek kellene hogy fontosabb legyen.

én már 3 éve vagyok egyedül mert a gyerekemet néztem,ki most lesz 10,és most jön az az idöszak vagy már abban is vagyunk,hogy "ciki "vagyok,ne kisérjem a suliba stb.

akinek van gyereke tudja hogy leválnak a gyerekek egy idö utan és az anya meg ott marad egyedül.

és ennyi idö utan,már nehez kialakitanom párkapcolatot.

2012. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
majd idővel hozzászokik. ha meg annyira nagy hisztit csap mindig ott van b lehetőségnek egy marha nagy helyrerázó pofon
2012. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Azért 11 évesen hisztizni elég gáz.
2012. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is inkább helyre kell rakni a gyereket ha minden alkalommal amikor hisztizik eltávolítod a zavaró tényezőket vajon milyen ember lesz belőle? Egy elkényeztetett önző suttyó aki azt hiszi övé a világ és bármit megtehet mert az ő szava szent. De az is igaz, hogy a gyerek érdekeit kell nézni, de ezt annyiban, hogy nem egy jó szeretőnek valót, hanem egy jó apának (is) valót kell találni. De ha én elvált lennék csak akkor mutatnék be új párt a gyerekemnek amikor már érezhetően komoly a kapcsolat
2012. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!