Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy senki nem...

Miért van az hogy senki nem foglakkozik velem?

Figyelt kérdés

Anyum és apum elváltak ....se anyum se apum se mamám se senki nem mondta nekem még 1x sem hogy szeret .....ezért ez lehet hogy nevetséges de ..Justin Bieber be menekülök ....ő a mindenem .... egyáltalán nem foglalkoznak velem otthon nem is szoktunk beszélgetni

15/L


2013. jan. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Az a jó madár se mondaná, hogy szeret, amúgy meg tipikus EMO-s csaj jelölt vagy.
2013. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Miért Ő már mondta, hogy szeret???
2013. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
42%
Én kisgyerek koromban még legóztam, nem foglakkoztam.. Az milyen játék?
2013. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem beszélj velük hogy neked nem jó !

De akár írhatsz nekem is 14 éves srác vagyok, szóval tudnánk beszélgetni! :)) :D

Tudom hogy ez nem helyetesíti a szüleidet, de legalább beszélsz valakivel. :D

2013. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben a Magyar Helyesírási Kéziszótárat bújnám Justin Bieber hallgatás helyett.
2013. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezz beszélgetést vagy vesd fel egy kirándulás ötletét és tölts el velük időt,ne bíbőrbe menekülj
2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem váltak el, viszont nem is nagyon foglalkoznak velem. Apum a laptopot bújja éjjel nappal (ami szerintem egy függőség, mármint betegség), anyum eltűri és TV-t néz na meg alszik. Öcsém nincs is itthon, már 3 hete a nagyszüleimnél alszik, na erre varrj gombot. Szóval mindenki csak él a másik mellett. Bár én ehhez már hozzászoktam. Kérdező! Ha foglalkoznak veled, akkor annak örülj, és mondd el nekik amit le írtál itt, hogy bánt téged ez a dolog. ;) Nagy bánatomban néha én is erre az oldalra menekülök, mert jó érzés kiírni magamból ami nyomaszt. Aki csak annyit írt, hogy foglalkozz a nyelvtannal az egy barom. Valószínűleg nem tudja, hogy te mit érzel. És aki belém kötne avval előre közlöm, hogy nálunk a suli 8.-án kezdődik, ezért vagyok fent még ilyenkor. 15/F
2013. jan. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!