Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám? Velem kell...

Normális az anyám? Velem kell cirkuszolni ahelyett, hogy elválna vagy legalább úgy tenne mintha nem érdekelné mit csinál apám?

Figyelt kérdés
Apám csalja már régóta állandóan cirkuszolna itthon. Ütögeti, nekimegy, ordítozik. Ha apám otthagyja akkor meg velem kötekszik. K.ra idegesít, mondtam már hogy menjen nagyanyámhoz lakni, ne itthon mérgesítse a légkört. Apámnak is mondtam már, hogy küldje el, ha nem tud ő sem normálisan élni, de az is csak habog, hogy megőrjítenék egymást a szüleivel, meg nem akarja kirakni. Bár ha ennyire sajnálja nem tudom minek csalja. Szóval egyik sem tiszta. Ma mikor hazajöttem este, mondta anyám hogy együnk ne várjuk apámat, mert sokáig dolgozik. Annyit mondtam neki, hogy na persze.. Erre elkezdett pofozgatni, alig tudtam leállítani. Nagyon unom már hogy engem is tönkretesz majdnem visszaütöttem, mert nem állt lefele, utána meg én lennék a hülyegyerek. Meg tényleg nem akarom hogy elszálljon az én agyam is, tényleg hülye legyek miatta.

2013. jan. 2. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
tudod elhiszem hogy rossz érzés ezeket látnod,hallanod,de nem szólhatsz bele az életükbe.Én sem tudom kívülállóként megmondani miért nem válnak el inkább,nem tudom hány éves vagy de kitartás 18 éves korodig :)
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy nem azzal pofázol aki szemétkedik a másikkal. Csak nem anyád az akitől nem kell félned? Ha már annyira igazságot akarsz osztani, kezdd apáddal!
2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még 2 és fél évet legalább itthon vagyok, mert addig tart a középsuli.


Én értem, hogy apám csalja. De ezzel most mit kezdjek? Nincs esze. De akkor legalább anyámnak lehetne, és itt hagyhatná. Ahelyett, hogy tönkreteszi magát. Meg engem. Azért anyámmal van a fő bajom, mert apám legalább nem ordítozik, meg ütöget. Anyám játssza a nem normálisat. Nem félek amúgy apámtól, akkor már tényleg gáz lenne az életem. Neki is mondtam már hogy váljon el, de nem válik. Anyám sem. De mint írtam kettőjük közül anyám hisztériázik. Szóval ha neki nem jó, akkor menjen el

2013. jan. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!