Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szalagavatón ott az apa-lány...

A szalagavatón ott az apa-lánya tánc, de nekem az apám nem vesz jelent az életemben és anyám élettársát gyülölöm. Szerintetek, hogy közöljem vele, hogy nem akarok vele táncolni?

Figyelt kérdés
A papámmal tudnék táncolni, de attól félek, hogy ez konfliktusokhoz vezetne késöbb.
2012. szept. 30. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az anyukád élettársát nem fogja érdekelni olyan nagyon, ha nem jó a kapcsolatotok. És táncolj a papáddal, ő biztos nagyon örülne neki, és mégis te sem egy vadidegen pasassal táncolnál (aki ugye az anyád pasija) hanem egy idősebb rokonnal. Szerintem mondd meg, arra hivatkozva, hogy a rokonod - vér szerint is.


Sok sikert, és szép legyél! :)

2012. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem én sem, hogy ebből botrány lenne, nyilván tudja a pasas, hogy utálod, tehát nem hiszem, hogy annyira részt akarna venni ebben. Anyukád meg nehogy balhézzon már, szalagavatód lesz, nem vagy már kislány, biztos nem ok nélkül utálod az ő választottját. Ha te kénytelen vagy elfogadni, hogy egy gyűlölt emberrel élsz egy háztartásban, akkor ő fogadja el, hogy a nagypapáddal szeretnél táncolni.
2012. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos érdekelni fogja mert ilyen és ehez hasonló okokkal "terrorizálja" anyámat amit nem szeretnék. 5 éva vannak eggyütt de még most is utálom. Az elején ezt ki is mutattam, nert akkor még nem voltam profi az érzelmeim elrejtésében, de ma már fél évente-évente tör elő a dühöm. Lelkileg elfáradtam abba, hogy vitatkozzam vele.
2012. szept. 30. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Papával szeretnék táncolni, mert nekem ő sokkal többet jelent.

Ennyi. Nem kell bonyolítani.

2012. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukádat cseszteti emiatt, akkor az nem a te problémád. Tudom ez csúnyán hangzik, de anyukád felnőtt ember, csak el tudja már rendezni a párkapcsolati gondjait.
2012. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4. válaszoló vagyok.

Ha nem értik meg, esetleg kiegészítheted azzal, hogy a papáddal már kevesebb időtök van együtt, mint a nevelőapáddal, fontos lenne neked ez a közös élmény. A nevelőapáddal sokkal több ilyenre lesz még lehetőség (más kérdés, hogy nem lesz, mert te nem akarod, de ezt nem kell tudniuk). Ezzel elkerülhető lenne az érzelmi zsarolás.

2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
berelj fel egy szineszt :D
2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nevelőapád fogja eldönteni hogy kivel akarsz táncolni a szalagavatódon. Ez a te napod, a te döntésed, ha a papáddal akarsz táncolni akkor táncolj vele, ő is biztos örülni fog neki. És szerintem is mondhatod azt hogy a papáddal kevesebb az időd, de a nevelőapáddal nem. Okos kis csel, rajtad kívül senkinek nem kell tudnia erről az apró füllentésről. :)
2012. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te döntöd el!

Édesanyád nyilván tudja, hogy nem felhőtlen a kapcsolatotok.

Egyszerűen mondd meg nekik, minél előbb, hogy nem vele táncolsz, ha vita van, túl lesznek rajta, a te táncod, a te napod.

2012. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A párjának a lelki terrorjától nem fogod tudni megóvni az édesanyádat! Ha ő így döntött, vele van, akkor abból úgyis kijut neki. A szalagavató az a te napod, a papád a te papád, tarts ki emellett!


(Ja és az Anyukád pasija ígyis-úgyis megtalálja majd, mivel bánthatja az Anyukádat, mert ilyen jellem. Nem azért lesz az Anyukádnak rossz, mert te nem a pasijával táncoltál, hanem azért, mert a pasija egy sz.r alak. Ezt jól vésd az eszedbe!)

2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!