Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni, ha...

Hogyan lehet túlélni, ha kiderült a páromról kettős élete van évek óta, mástól van gyereke?

Figyelt kérdés

Ma derült ki 2,5 év után, egy rosszkor küldött sms után,hogy gyereke,élettársa van,pontosan 2,5 éves a kisfiú is, mint amióta együtt vagyunk.

Nem éltünk együtt,vidéken lakott,de mi Pesten voltunk sokat a lakásában.Elhittem mindent ez idő alatt,nem voltak gyanús jelek,az élettársnak igen,ő sejtette, így hívott fel ma reggel, észrevette az sms-emet. Így derült ki minden.

Abszolút félreállok az útból természetesen, sose kezdtem volna vele,ha tudom a családi állapotát, tőle pedig a számonkérés után mindenre a nem tudom miért tettem választ kaptam.

Úgy érzem összedőlt minden,és egy brazil szappanopera az életem. Hívogat azóta, hogyan vagyok, ne szomorkodjak,jobbat érdemlek,és hív holnap. Teljesen olyan az egész,mintha meg se akarná velem ezek után sem szakítani a kapcsolatot. Nem szereti az élettársát,de a fiát nem akarja elveszteni. Persze lehet ez is hazugság.

Ezt hogy lehet feldolgozni, hogy szinte 3 évet kidobtam az ablakon,és még mindig szeretem? És válaszok nélkül egyik-napról a másikról elvesztettem,akivel jövőt terveztem? :(


2013. jan. 4. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát,ha ő is ezt mondja hogy jobbat érdemlesz ,akkor biztos úgy is van...
2013. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jókor tudtad meg, akármennyire is fáj. Rosszabb lenne a helyzet, ha már egy gyereket is alád tett volna. Ezek után egyetlen szavát se hidd el! Fordíts hátat neki és vissza se nézz! Az idő és majdan egy új párkapcsolat meg fogsz vígasztalni.
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy megbocsáts a "párodnak"!!!

Az nem létezik, hogy nem szereti a másik nőt. Akkor ott hagyta volna, erre a gyerek nem kifogás. Az meg a másik dolog, hogy ha ott is hagyná akkor megtenné máskor is. Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem tudnék együtt élni, szemébe nézni, egy az egyből kitenném, és elküldeném a pitsába. Jobbat érdemelsz, szerintem küld el.

2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én tabula rasat csinálnék az életemben.Minden közös dolgot azonnal kidobnék.telefonszám....stb kitöröl.Mikor ezt a horrort végig csinálnám zokogva,bezárkóznék sírni.Amikor elmúlik pihentetném a lelkemet.Programok idegenek közt.Nem engednék senkit közel addig,amíg nem érzem,hogy tudnék ismét bízni.

Ekkora rémséget hogy tud ember éveken keresztül elkövetni!Remélem máshol is kidobják.Én egy empatikus, toleráns ember vagyok,de itt azt hiszem nem állnék jót magamért.

Adj magadnak időt,hogy ismét tudj bízni és idővel szeretni.

Minden rendbe jön!!!!!!!

2013. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy borzalmas dolog. Egy nagyon jó barátnőm is így járt, csak ő pont a másik nő volt, az, akinek már kisbabája is volt a pasitól. Így azt tudom mondani - és most még lehet, hogy nem így érzed -, hogy inkább most, és inkább te legyél, aki még le tud lépni, és fel tudja ezt dolgozni, mint akinek már gyermeke is van egy ilyen embertől.
2013. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Csúnya szitu. :(


Hát, nálam a megcsalás váló ok... De bizonyítsa be, hogy igaza van és szeret. Aztán hogy Te képes leszel-e neki valaha megbocsátani, az már rajta múlik. Mindenesetre én nem hívnám és nem beszélnék vele egy darabig. Dolgozzon meg keményen azért, hogy valaha is hajlandó legyél beszélni vele és megbízni benne, akár csak barátként is.

2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Kedves első, mégis hogy gondoltad a kiderítést? Nyomozgasson utána? Mégis milyen alapon? Vagy kezdte volna el faggatni már a kapcsolat elején? Esetleg kutasson a telefonjában, e-mailjei között? Ha egy kapcsolatot bizalmatlanul kezd az ember, akkor az valószínű meg is fog szakadni. Ebben az esetben tény, hogy jobb lett volna ha inkább bizalmatlankodik a kérdező és "nyomoz" egy kicsit, de azért valljuk be az esetek többségében ez csak elijeszti a másik felet!
2013. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva!
2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Tudod, nem hiszem, hogy ne tudtad, hogy a másik nő van. Max 1 hónap és lehet tudni ha nem egyedüli játékos vagy.Maximum, de nem 2,5 év.
2013. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
én sem tudom elhinni hogy nem vetted észre,semmi jelét nem láttad?
2013. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!