Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok milyen gyakran jár el...

Párotok milyen gyakran jár el bulizni a haverjaival? Úgy, hogy már gyerek is van?

Figyelt kérdés
Tipikus beülős iszogatos (párom nem iszik alkoholt, a többiek igen) férfi traccspartira gondolok. Szerintetek sok a heti egy? Úgy, hogy este 7 körül megy el, és éjjel 1-kor jön haza? Nekem kezd kissé zavaro lenni.
2013. jan. 5. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem is megvan a saját köröm,tehát alkalmanként én is ki tudok mozdulni és 100% a bizalom egymás között,akkor nincs ezzel semmi baj.Csak legyen meg mellette a kellő figyelem egymás felé.
2013. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
A heti egy alkalom teljesen ideális. Akkor is, ha a párkapcsolat szempontjából nézem, és akkor is, ha a baráti kapcsolatok szempontjából.
2013. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem a heti, vagy havi akárhány alkalom a lényeg, hanem hogy hogyan aránylik a haveros iszogatás az összes többi "tennivalóhoz". Ha együtt is mentek kettesben heti egyszer, ha Te is mész heti egyszer egyedül, valamint megvan a kellő bizalom és a szükséges egymásra figyelés, akkor nem számít, havi hányszor, évi hányszor, heti hányszor.


A férjem évi kétszer elutazik nélkülem 1-2 hétre. Velem kettesben soha, én sem mentem nélküle még soha egyedül. 10 éve vagyunk együtt, mostanra végleg besokalltam, de mire észbekaptam, már késő volt. Úgy fest, hogy nekem nincs is jogom egyedül menni, kizárólag neki. Válófélben vagyunk, ennyi a vigasz. :-)


Beszéld meg a pároddal, bár a beszélgetés előtt nem árt tisztázni magadban, hogy mit is szeretnél. Mennél Te is egyedül, foglalkozzon veled többet, figyeljen rád jobban, menjen veled is kettesben, esetleg mindez egyben.

2013. jan. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

heti 1 teljesen jó, főleg, ha nem is iszik.


nehogy már ennyit se lehessen!!!

2013. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ez oké
2013. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Kb. így jár el az enyém is, de van, hogy csak kéthetente, van, hogy együtt megyünk, szóval változó. Engem nem zavar, még az sem, hogy ő is szokott inni, végül is miért ne. Inkább csak az zavar, hogy elég nyugtalanul alszom, és minden hülye zajra felébredek, aztán nehezen alszom vissza, és amikor hazaér, hiába jön be nagyon csendben, nekem már az elég, hogy meghallom, ahogy fordítja a kulcsot a zárban. De inkább nem morgok miatta, már megbékéltem a helyzettel, én ilyen hülyén alszom :) Meg amúgy is, én is el szoktam járni az én társaságommal külön, igaz, hogy ritkábban, de akkor én sajnos többet is költök, mert belépő van, meg hasonlók, úgyhogy ennek anyagi okai is vannak. Amit ő elkölt egy ilyen este alatt, az elenyésző, heti két-három sör nem a világvége.

Amúgy ötéves gyerekünk van, működik nálunk már ez a rendszer jópár éve :)

2013. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

heti 1 normális. nálunk még nincs gyerek, de pont ezért mondom, h inkább most menjen, mint később. akkor sem fogom otthon lekötözni, de olyan típus, akinek a család fontos, és nem akarom, h azt érezze, h nem bulizott eleget anno.


az én párom sem iszik, kocsival megy, biliárdoznak, dartsoznak, csocsóznak, beszélgetnek.

szombatonként együtt járunk bulizni, szóval vannak közös programok is. :)


ha a párod elmegy, hívd át a barátnőket, rendezzetek ti is egy csajos estét :)

2013. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
18%
Szerintem heti egy sok. Nálunk is volt ilyen időszak, de aztán leredukálódott kb. havi 1-2-re. Engem is magyon zavart, megértelek. Mivel pici babánk van, ezért én pl. nem tudok menni, habár nem is vágyok elmenni sehova.
2013. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hányszor megy el valahová, hanem hogy egyébként milyen az életetek. Te jársz valahová kikapcsolódni rendszeresen? Kiegyensúlyozottnak érzed magad? Felőrlődsz a napi tennivalók monotonitásában, vagy sem? Egyoldalúan terheltnek érzed magad, vagy sem? Közös kikapcsolódás van?

Azt kéne megtudni, miért zavar, hogy eljár a párod.

2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha csak heti 1 lenne. Ő minden nap eljár, igaz csak pár órára délután, de iszik is. :'(
2013. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!