Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás lesz a vége? Nyolc éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás lesz a vége? Nyolc éve vagyunk együtt, gyerek nincs. A férjem az utóbbi időben minden este a haverjaival kocsmázik.

Figyelt kérdés
Nem jár haza részegen, de egyik este sincs velem otthon. Próbáltam beszélni vele, többször megígérte, hogy változtat, de nem történt semmi. Hónapok óta tart ez.
2011. okt. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, sajnso. De hidd el, jobb most, mint amikor vannak gyerekek. Nálunk vannak, és most lehet, hogy válunk... Ez sokkal nehezebb. Azért még arról megérne beszélni vele (már ha lehet), hogy miért csinálja ezt.
2011. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szereted még? Ő szeret? Érzed-e egyáltalán a szerelmét? Valószínűleg nincs semmi, ami összetart. Szervezz valami közöset, hogy legalább 1 TELJES napot együtt tölthessetek...


És egyáltalán már mondtad neki, hogy mi a KONKRÉT problémád? Még mielőtt elmegy kocsmába, beszélj vele...


igazán nem tudom.

kitartás, a válás a legutolsó dolog.:)

2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha gyerek lenne, akkor akkor most azt írtam volna, hogy nem, de ha tényleg nincs, a havid is rendben van, akkor nyugodtan.

De miért csinálja? Szórakozik, vagy munkahelyi feszültséget vezet le, esetleg csak fél ha nme működik a "birkaszellem" nem állnak vele szóba a barátai?

2011. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak szórakozik - mindig is szeretett a haverjaival lenni, de eddig csak hetente 2-3x találkoztak, bár én már azt is sokalltam. De most már minden este, én szinte nem is látom. Nem akarok válni, családot tervezünk, de nem tudok ilyen viszonyok mellett babát vállalni.
2011. okt. 16. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok ilyen viszonyok mellett babát vállalni."

akkor isten őrizz családot alapítani!

Hány hónapja tart?

Ha már több mint három, én válnék...

2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudnám tolerálni a páromnak,ha minden estét a haverjaival tölt,mikor velem alig van.Elválnék a Te helyedben.
2011. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
nem alkesz? Attól, hogy nem részegen jön haza, még lehet alkoholfüggő.
2011. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
nekem is szükségem van arra h hetente 1-2 alkalommal aa haverjaimmal legyek 1 üveg vbor társaságában, pedig nem vok alkesz, de a kapcsolatom, munkám lenne a legfontosabb.. rám meg lehet h azért orrolna a párom, mert nekem több fiúhaverom van mint lány L/23
2013. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!