Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám befejez...

Mit tegyek, hogy anyám befejezze ezt az abnormális viselkedését?

Figyelt kérdés

Több dolgot is tudok mondani. Az első:

Naponta legalább négyszer kell a boltba lemennem, mert képtelen egy normális bevásárlólistát írni. Leküld engem 4 dologért, aztán még 2-ért, amit elfelejtett, majd 1 óra múlva mégegy dologért, és végül este 10 előbb mégegyszer. Mikor megmondom neki minden egyes bevásárlás előtt, hogy oké, lemegyek, de írd össze mi kell, és gondold meg, mondja hogy "jaaaj, mit izélsz már, más nem kell". Aztán mindig ez a vége, és baromi idegesítő.

2. Ugyancsak a vásárlással kapcsolatban. Direkt mindig kicentezi a pénzt, amit ad. Soha nem ad inkább egy ezressel többet, ha mondjuk valami drágult, hogy kijusson belőle. Mondom neki, hogy úgyis visszaadom a visszajárót, meg ott a blokk, minek kell állandóan filléreket számolni? Aztán én vagyok a hülye, hogy miért nem hoztam mást helyette. (Ilyenkor halkan elsütök 1-1 b*zdmeget, mert már 200 a vérnyomásom).

3. A spórolás. 5-en vagyunk a családban, abból 2 kicsi, akik 9 és 10 évesek. Én 18 éves fiú vagyok, van ugye anyu és apu. A családban 4 számítógép van, 3 tv, 3 laptop, stb.. És apu elszív napi 1 doboz cigit. Anyu mindezek ellenére olyan dolgokon akar spórolni, hogy hihetetlen. Például ha dezodorra kérek tőle pénzt, nem ad, csak nagynehezen, ugyanígy a többi higiéniai dolgokkal. Ha a reggel a suliba kérek pénzt, arra is csak fogcsikorgatva ad (mivel suli előtt reggel nem tudok bevásárolni, előző nap este pedig szintén nem jó, mert megszárad a zsemle/kenyér). Nem kérek sokat, csak 300 ft-ot (ez egy negyed doboz cigi ára lenne kb..). A másik, hogy azt mondja, fürödjek meg az ő fürdővízébe. Na ez ami még eléggé kiveri nálam a biztosítékot. "Mert hogy fogy a víz". Nevetséges.


2013. jan. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Furcsa dolgok ezek.

Dicséretes, hogy ennyit segítesz a családnak!

Nem nagyon van erre megoldás, sajnos.

Ami a vizet illeti, fürödj te elsőnek, aztán üljenek be ők utánad.

2013. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Javasoltam már anyunak, hogy fürödjön ő az én vizemben. Erre mondja: "hülye leszek". Mondom, de akkor te se kérd hogy én fürödjek a tiedbe. Válasza hogy az teljesen más. :D
2013. jan. 5. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Beteges.

Hát, ha már 18 vagy, vigasztaljon, hogy hamarosan a saját lábadra állsz.

Nem tudtok heti egy nagbevásárlást csinálni együtt? Akkor talán nem kellene nap mint nap futkosni?

2013. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ő nem szeret bevásárolni, azért tart, hogy én csináljam azt. Azóta megfogadtam, hogy amint tudok, elköltözök, és nagyon kíváncsi leszek rá, hogy fog boldogulni, ha a bevásárlást nekik kell elintézni. Megtanultam főzni, vasalni, mosni, mert azt is szereti napokra halasztgatni.
2013. jan. 5. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nézd a jó oldalát: a nők értékelni fogják a kifejlesztett "szuperképességeidet" :D:D
2013. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

megnyugtatlak, ez változni már nem fog.


viszont egy elég érett és házias fiú lehetsz, ez később még nagyon jól fog jönni, az összes barátnőd megcsókolja még a lábad nyomát is, ha a közös lakásotokban is ennyire kézben tartod a dolgokat :)


ne kádban fürödjetek, hanem zuhanyozzatok, azzal nem pazaroltok annyit, és nem kell azon balhézni, h ki kinek a vizében fürdik.


ha boltba küldd, akkor előre mondd meg neki, h oké, egyszer lemegyek, többször nem csinálsz belőlem hülyét.

vagy nézd meg mi hiányzik a kamrából, hűtőből, és mondd meg jóanyádnak, h esetleg arra is adhatna lóvét, és nem kéne felesleges köröket futnod. ennyit azért sztem belát, akármilyen szétszórt is.

2013. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!