Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet feketepont ha a...

Az lehet feketepont ha a gimibe 1. nap Rolex oraban megyek?

Figyelt kérdés

Hogy nem fognak ezert kinezni vagy ilyesmi..

Köszi a valaszokat :)

jah es trolloknak: nem fesziteni jottem. Olyan valasz sem kell hogy van penz, mert nem tudjatok a tortenetet. De ez csak a trolloknak szolt !



2013. jan. 6. 12:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenki mással lesz elfoglalva.

Amúgy meg ne olyan napon menj, mikor lesz tesitek.

2013. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Ezt így nem lehet megjósolni...vagy beszólnak, vagy nem. Ha amúgy normális és nem felvágós a stílusod, akkor lehet, hogy max. irigyelni fognak egy kicsit, de nem néznek ki.

Hajrá, csak légy önmagad! És vigyázz az órádra! :)


24N

2013. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem senki nem fogja az órádat nézegetni.

Biztos lesznek lányok is luivutton táskával meg hasonlókkal, szerintem senkit nem érdekel egyébként sem.

2013. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Tök8, mert úgysem fogják elhinni, hogy egy eredeti 2 miliós órád van.:D Olyan mintha Louis Vuitton táskával járkálnál. Szóval nyugi:D
2013. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy azt se fogják tudják, mi az a rolex, vagy hogy mennyibe kerül.
2013. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem észre sem fogják venni. Gondolom szeptembertől leszel 9-es, a 14-15 évesek nagy része azt sem tudja mi az a Rolex. Ha meg kérdezik, akkor mondod hogy kaptad. Semmiképp ne vágj fel vele, mert akkor főleg kinéznek.
2013. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem tenném csak ha olyan suliba jársz ahol nincsenek suttyók (nem szegények az én is vagyok hanem suttyók!)akik elrontják/elveszik/cikiznek/akármi

akár még tanár is kinézhet emiatt,szerintem hagyd otthon akármilyen kedves neked

2013. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Énm biztos észre se venném, de nekem első héten ellopták a gagyi telefonomat is, úgyhogy tényleg vigyázz rá.
2013. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
Azért a Rolexet mindenki ismeri, ne beszéljetek már, olyan mintha a Paradaról beszélnénk..
2013. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 tinialfa ***** válasza:
89%
Nem, nyugodtan mehetsz a jocis óráddal, nem fogják tudni mi az, viszont a viselkedésedből tudni fogják, hogy te mi vagy :)
2013. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!