Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet feketepont ha a...

Az lehet feketepont ha a gimibe 1. nap Rolex oraban megyek?

Figyelt kérdés

Hogy nem fognak ezert kinezni vagy ilyesmi..

Köszi a valaszokat :)

jah es trolloknak: nem fesziteni jottem. Olyan valasz sem kell hogy van penz, mert nem tudjatok a tortenetet. De ez csak a trolloknak szolt !



2013. jan. 6. 12:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%

Ez előzőnek:

de sajnos tudják :(

2013. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén huszon éves létemre sem szúrok ki más kezén egy rolex órát. Max megnézem, hogy "hmm... jól néz ki", de hogy az most no name, vagy márkás, azt nem látom rajta, hacsak nem dörgölik az orrom alá, vagy mondják el, hogy igen márkás darab. Szerintem ha nem vágsz fel vele, akkor a 14-5 évesek is hasonlóan viselkednek, mint én. Emellett viszont igyekeznék nem kitérni rá, hogy honnan van és mennyit ér, mert nem tudhatod milyen közegbe kerülsz. Nem kockáztatnám meg, hogy egy óvatlan pillanatban valaki lenyúlja, vagy tönkretegye "véletlen".
2013. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
Most egy embert mondjatok, aki nem tudja mi az a Rolex..:D
2013. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem fogja észrevenni... ha meg észreveszik azt fogják hinni hogy hamisítvány, én is így jártam, csak nem órával. De mindegy is, nem villogni mentem, csak az a kedvenc táskám:-D
2013. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, mi az a Rolex, nem ismerném fel a gyakorlatban, mert nem érdekel. Se autó, se ruha, se lakáskiegészítő nem izgat. Ha mutogatnád, azt látnám, hogy van a kezeden egy óra, és kész, szóval akár mellettem is ülhetnél a gimiben, arról ítélnélek meg, ami év közben történik, nem egy óráról, vagy akármi más tárgyról, hanem ahogy viselkedsz.
2013. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

hamisítványnak fogják nézni max. ha egyáltalán észreveszik, hogy van rá márka írva...


eredeti lv táskámra is megkérdezték már, hogy hol vettem ilyen jó minőségű másolatot... ezzel az erővel vehettem volna azt is, mert teljesen mindegy... mióta így felkapták a koppintásukat, tényleg mindenkinak az (vagyis olyasmi) van...

2013. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Meg néztem a googleba, hát van egy ára.

Nem fognak épp mondani semmit, max hogy jó, csak vigyázz hogy el ne lopják

2013. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm. :)

Nem vagyunk gazdagok, a stilusom olyan mint egy átlagos falusi gyereké. :) (mármint a normális.. Ma már kételkedek benne mi az álagos :s )

Amugy 14 vagyok:)


A tesiórás tanácsot megfogadom :D

2013. jan. 6. 13:15
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
szerintem maga a csoda lesz ha egy olyan órába mész. Sőt egy vekker is az lenne, pedig az nagyobb. Hogy férsz bele? Vagy akkora nagy az az óra? Képed van?
2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%
19 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!