Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Doxa óráknak jó preztizs...

A Doxa óráknak jó preztizs értékük van? Nevezhető egy automata modell már státusz szimbólumnak?

Figyelt kérdés
Vagy csak a még komolyabb (amikkel nem is említem 1 lapon) drágább márkákra (pl.IWC,Rolex stb...) illik ez a jelző.

2012. okt. 7. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Előbb tanulj meg magyarul (írni), és utána akarj flancolni.
2012. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok flacolni csak kiváncsi vagyok.

Törődj a magad dolgával és a fiadat oktasd ki!

Nem mintha olyan orbitális hibákat vétettem volna,másrészt ez nem egy hivatalos okmány simán szlengként is írhatok ide.

2012. okt. 7. 16:59
 3/14 A kérdező kommentje:

Szánalmas,hogy az ember egy ilyen kérdezgetős oldalon valahova nem tesz megfelelő ékezetet,vesszőt és egyből ott terem egy ilyen megmondó hülye gyerek okoskodni.


Mielőtt írnád az a szánalmas ,hogy én nem tudok írni most mondom, ember vagyok elnézek dolgokat előfordul,hogy nem megfelelő ékezetet teszek.Tragédia.

2012. okt. 7. 17:05
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted az miféle státuszt jelez, ha egy alvilági trógernek mondjuk 1 millió forintot vagy még többet érő óra van a csuklóján?
2012. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Ideges sötétkém, nem is holmi vessző vagy szóközhiány miatt írtam, hanem a "preztizs" miatt :D
2012. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Nem tesz megfelelő ékezetet,vesszőt"

javaslom te meg tanulj meg olvasni...

félre írtam az ékezetet, nem figyeltem na és??

ettől alvilági tróger leszek? te meg egy megkeseredett csóró irigy senkinek tűnsz ezekből...

2012. okt. 7. 17:12
 7/14 A kérdező kommentje:
De remélem ettől most jobb lett a napod ,hogy idepiszkítottál a kérdésemhez.
2012. okt. 7. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem panaszkodhatom az anyagi helyzetemre. :D
2012. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ohh de tuttam ,hogy valami ilyen válasz jön.Ennél már csak az lett volna a szebb ha azt írod : "hát ezt benézted mert 5ös BMWt hajtok és Omegám van..."
2012. okt. 7. 17:18
 10/14 A kérdező kommentje:
jaajjjj tudtam* mielőtt jönne a duma..
2012. okt. 7. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!