Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvétra egyéb ünnepekre ki...

Húsvétra egyéb ünnepekre ki mit szokott venni a keresztgyerekének?

Figyelt kérdés
Esetleg ha az unokatestvérnek van gyereke , de nem te vagy a keresztszülője,akkor miket szoktál venni neki?

2013. jan. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás a nagy ajándékozás. Mikuláskor és húsvétkor egy csomag csoki és kész. Ha kisgyerek, akkor valami apróbb játék, vagy képes könyv.
2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kindertojás.
2013. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Húsvétra, Mikulásra csokit esetleg egy kis költőpénzt. (pl egy ezrest)

Aztán még a keresztszüleim azok, akik képesek ajándékot venni nekem, és nem csak pénzt adnak. Születésnapra, karácsonyra, névnapra, kapok pénzt is, de pl most karácsonyra kaptam mellé habfürdőt, illatgyertyát, karácsonyi mintás meleg zoknikat.

Más ünnepre is kaptam már tőlük illatszereteket, tisztálkodási szereket, tollat, pendriveot, könyvet.


17/L

2013. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kaarooliinaa válasza:

Én a keresztanyámtól nagynénémtől csokit szoktam kapni de attól függ hány éves a gyerek

3-5 év nagyon örülnek a kis cukorkával töltött műanyag figuráknak amit másra is lehet használni

6-8 év ha nem csak csokit kap hanem valami egyéb kis kütyüt

9-11 év egy kis húsvéti nyuszi tojás,egy ruhadarab,emlékkönyv ,könyv

12-15 év kis csoki ruha lányoknak smink fiúknak spray ilyesmiben gondolkodj ha leírod a nemét és hány éves jobban tudok segíteni :)

15/L

2013. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!