Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabadságon vagy már, készülsz...

Szabadságon vagy már, készülsz az ünnepekre vagy még a munkahelyen melózól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Vizsgaidőszak van, csak januárra vettem fel vizsgát, hogy legyen időm készülni az ünnepekre :)
2011. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja és dolgozó éveimben erre nem lesz lehetőségem, szinte mindig melózni fogok karácsonykor.
2011. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Ma még bejöttem, szétosztom a feladatokat a beosztottjaimnak, aztán lelépek és csak januárban jövök újra :) De otthon bármikor rálátok a rendszerre, úgyhogy nem cincoghatnak az egérkék :P (A beosztottak karácsonykor és szilveszterkor is dolgoznak)
2011. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt a határidős nap, a hajtásnak vége, mindent megcsináltunk, ma már csak egy konferencián kell részt vennem, és ennyi. :) Jövőre folyt. köv...
2011. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gálya van most is, meg ünnepek alatt/között is.
2011. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nemsokára megyek melózni(délutános vagyok),és holnap is fogok.Sőt a két ünnep között is kell melóznom.
2011. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak van, tételeket dolgozok ki, tanulgatok és mellette próbálok mindent elintézni, már csak két két embernek kell ajándékot kitalálni és beszerezni a halat..:D
2011. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amíg dolgoztam, ünnepek alatt nálunk mindig 'leállás' volt. Legalábbis a mi részünkön (Logisztika). Ebből adódóan nálunk az év elején kiírt alap össz. szabadságunkból mindig levontak 6 napot, amit erre az időszakra kellett kivennünk.


Ez valamilyen szinten tök jó, de pl. nyáron volt, hogy 2 hét helyett még 4 napra se engedtek el, pont a téli kötelező leállás miatt.


Most, hogy itthon vagyok az 5 hónapos lányommal, nyilván nem dolgozom. De emiatt a későbbiekben - ha egyáltalán lesz még szabad munkahely MO-n - sem szeretnék 2 ünnep között dolgozni. De nyilván nem kívánság hangverseny...

2011. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is logisztikusnak tanulok:D

Amúgy nekem hétfőn vége lett mindennek, a két ünnep közt az egyetem zárva tart, mert nincs pénzük fűtésre, így csak januárban megyek vizsgázni. Anyukám viszont sajnos még holnap is dolgozik, apa egész ünneppek alatt éjszakára megy. Mi gyerekek pedig itthon takarítunk meg készülődünk addig.

2011. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ma még bejöttem dolgozni, de ami volt, azt megcsináltuk, így már csak várjuk a 3 órát. :) Holnaptól nem jövök, készülünk, bár férjem sajna beteg, így nem tudom milyen karácsonyunk lesz. :( Két ünnep között mi sosem dolgoztunk (főiskola).
2011. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!