Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szembesültem ezzel és nagyon...

Szembesültem ezzel és nagyon kétségbe vagyok esve. Lehet így élni?

Figyelt kérdés

Nincs arra biztosíték, hogy a párom örökké velem marad, hogy nem hagy el egy másik nőért, hogy lesz munkám és még sorolhatnám.

3 napja ezt érzem folyamatosan és nagyon kétségbe vagyok esve, szinte már pánikolok. Nagyon hiányzik az életemből a biztonságérzés. Kiskoromban sem éreztem magam soha biztonságban a szüleim miatt (nem foglalkoztak velem).


Mit tegyek? Az a legeslegrosszabb, hogy mindez igaz, bármikor elhagyhat...


2013. jan. 8. 21:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Olyannyira nem érzem magam biztonságban, hogy minden éjjel amikor felébredek, kb 1 percig figyelem, hogy van-e betörő a lakásban, vagy valaki a szobámban...
2013. jan. 8. 21:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.Fordulj pszichológushoz.Csak beszélgettek,de van,akinek használ.Jobb,ha még most cselekszel,mert ha elmérgesedik a helyzet,és folyton rajta akarsz csüngeni,hogy lásd nem éppen megcsal-e,akkor tuti szakít veled.
2013. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem csak a párkapcsolatomról van szó, úgy az egész mindenségről...

Legfőképp igen, a párkapcsolatom miatt aggódom, de más dolgok miatt is..

2013. jan. 8. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenki fél attól, hogy elveszíti azt, ami/aki fontos neki.

Persze egészséges szinten.

De ha te már pánikolsz, akkor aligha lesz elegendő pár gyk-s bátorító hozzászólás olyanoktól, akik semmit sem tudnak a helyzetedről. Ha nem bírod kontrollálni a félelmeidet, akkor irány a doki.

2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, gondolkoztam már öngyilkosságon.. nem is egyszer.. Orvosra nincs pénzem sajnos, az ingyen pszichológusnál meg csak 2 hetente van időpont.. :(
2013. jan. 8. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Csak egy rossz, morbid "vicc" volt.

De azt ugye érzed, hogy így minek párkapcsolatba kezdeni, ha elhagy(hat- feltételes mód és pont azért fog elhagyni, ha elhagy mert ilyen vagy), minek elhelyezkedni, ha úgyis kirúgnak, minek levegőt venni, ha úgy is kifújod stb hozzáállás nem normális?

2013. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, eddig valahogy együtt tudtam élni ezzel, de most nem megy.. Teljesen magamba zuhantam
2013. jan. 8. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg pánik betegség, illetve pánik rohamok. Magam 2x éltem át éjjel pánikrohamot, iszonyat volt :-(

Fordulj szakemberhez sürgősen! Nagyot fog pozitív irányban változni az életminőséged!

2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezzel az indokkal mindenki öngyilkos lehetne és már kihalt volna az emberiség. Az életben semmire nincs biztosíték, csak a biztosító társaságok szerint..

Tudod, egyedül élni is lehet!!

Ettől függetlenül értelek, de fordulj pszichológushoz.

2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"ingyen pszichológusnál meg csak 2 hetente van időpont.. :("


Tudod, még a pénzes pszichológus se ugrik azonnal a kérésedre. Amit leírsz nem is igazi betegség. Tanulj meg lazítani! Ahogy a Hofi mondta volt.

Jut eszembe, a bajaid között meg sem említetted, ha egy aszteroida csapódna a földbe. Ha elöntene bennünket az óceán! Gondolj bele, mennyi baj történhet, amiről halvány fogalmad sincsen. Szóval lazítsál, sportoljál, hallgass zenét. Foglald el saját magadat.

2013. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!