Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Teljesen kétségbe...

Mit tehetek? Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogy bizonyítsam be, hogy a férjem meg ütötte a kis fiam?

Figyelt kérdés
Ma délután a férjemmel össze vesztünk és a 4-éves fiunk kiszaladt a veszekedésre erre ő megfogta a gyereket berángatta a szobába és annyira meg ütötte,hogy be dagadt az egész szeme.Miután ki akartam hívni a rendőrséget rá kérdezett a gyerekre,hogy ki ütött meg téged? Szegény annyira fél tőle,hogy inkább azt mondta,hogy anya tette.Kérlek titeket adjatok tanácsot,hogy mit tudok most tenni? Nem mertem végül sem a rendőröket sem az ügyeletet kihívni mert annyira aljas,hogy az egészet úgy állította volna be,hogy én csináltam.

2012. nov. 12. 19:30
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
40%

De hol ütötte meg?

El tudtok költözni?

2012. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
A szeme alatt és nagyon csúnyán bedagadt neki
2012. nov. 12. 19:34
 3/56 anonim ***** válasza:
87%

szegény gyerkőc..

fogod szépen a cuccotokat és most azonnal lelépsz otthonról

valahová, biztos van hova mennetek, legalább ma éjjelre.

nem is értem miért bántotta most a gyereket

de útálom az ilyen embereket..

2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
24%
Erre nincsen tanács. Bármit is teszel, holnap is élni kell. Mi nem ismerjük az összes körülményt, így ítélni sem tudunk. Egy amit tehetsz, jegeld a haragod...
2012. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem tudunk elköltözni mert minimál béren vagyok és nem tudnék albérletet fizetni
2012. nov. 12. 19:36
 6/56 anonim ***** válasza:
81%

vetess látleletet. az, h te viszed el rá, eleve sejteti, h nem te tetted. a kisfiad sem ezt mondja majd, ha nem a férjed kérdezi, hanem olyasvalaki, akitól nem kell tartania


az itt leírt probléma csak a jéghegy csúcsa, el kell hagynod a férjedet. van hová menned?

2012. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
70%

ma éjjelre se tudsz lelépni a kisfiaddal?


csak ma estére, nektek is jobb lenne !


most mit csinál a férjed és a kisfiad?

2012. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nem tudok hova menni.Ráadásul holnap oviba kéne vinnem és fogalmam sincs,hogy mit mondjak,hogy mi történt vele
2012. nov. 12. 19:43
 9/56 anonim ***** válasza:
96%

Az lesz a legjobb ha mindent elmondasz őszintén valakinek mert a végén még elveszik tőled a gyereked veszélyeztetésért.

A hazugság mindig csak rosszat szül

2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg hogy bírtad végig nézni h veri a gyereked??? Én tuti neki mentem volna annak az állatnak valamivel..
2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!