Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Kezdek kétségbe esni. (családon belüli erőszak)

Figyelt kérdés

Pár napja érkeztünk Londonba a párommal. Hoztunk magunkkal annyi pénzt amivel el lehet lenni amíg nem találunk valamit. Viszont mint sejthető volt itt sem repül az ember szájába a sült galamb, keresni kell a munkát nagyon. Párom egyre feszültebb emiatt és egyre gyakrabban rajtam vezeti le a stresszt. Régen havonta egyszer volt ilyen, most meg naponta többször. Ha elront valamit, az is miattam van és emberhez nem méltó módon beszél velem. Többször megfenyegetett hogy összever, vagy kiveri a fogaimat. A jelzőkről nem is szólva amikkel illet. Kétségbeesetten keresek munkát de eddig semmi, valamit tenni szeretnék de sarokba szorítva érzem magam. Ma már legyintette a kezét hogy felpofoz. Hamarosan meg fog ütni. Tudtok valamit javasolni?

Nem szeretném részletesebben leírni az eseményeket így is nagyon szégyellem magam hogy idáig süllyedtem. Köszönök minden választ.


2012. dec. 5. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

És ezek után te maradnál vele egy idegen országban, ahol rajta kívül se kutyád, se macskád?

Gyere haza!

2012. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Fogd a pénzt és gyere haza. Ne maradj vele egyedül egy idegen országban! Mondjuk azt nem teljesen értem, hogy miért vagy vele, ha már korábban is előfordult ilyen. Ha tovább vársz meg is fog ütni, sőt talán jobban is eldurvul a dolog. Ne várj vele!
2012. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Londoni magyar követségen hátha tudnak segíteni. Jobb, ha elhagyod ezt az embernek nem nevezhető sz@rházit. Szeresd magad annyira, hogy nem szolgáltatod ki magad mégjobban annak a roh@dékn@k.
2012. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

minek mentetek ki együtt? én elhagytam volna. ha szeretsz valakit,nem beszélsz vele így.

meg ha pár napja mentetek ki,mi a fenét várt? de ez,hogy téged okol,fenyeget....

2012. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd ott!

Ne szégyelld magad, a szerelem vak, egy darabig elnézted neki, de eddig és ne tovább!

Ha haza tudsz jönni, tedd meg, ha nem akarsz, keress megoldást, de nélküle.

2012. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Már az első alkalommal ott kellett volna hagynod,amikor úgy beszélt veled mint a kutyával.nem vagy te se a cselédje se a szolgája.Én is azt mondom menekülj ettől a vadbaromtól addig amig tényleg ki nem üti a fogad.Már azt sem értem miért mentél vele.gyere haza minél elöbb
2012. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Látom valaki unalmában pontozgat...
2012. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Gyere haza, amíg haza tudsz jönni.
2012. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Amennyi pénz a tiéd azt fogd meg és gyere haza. Vannak itthon rokonaid, bármit ahova mehetsz? Az életed soha de soha nem lesz jó mellette. Ne tedd ezt magaddal. Ne élj rettegésben és boldogtalanul. Most még választhatsz.
2012. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi pénzem, minden nála van. 2 hétre ki van fizetve a szállás addig valahogy ha munkát tudnék találni lenne némi esélyem. Otthon vannak rokonaim de pont azért jöttem ki hogy nekik segítsek mert a létbizonytalanság szélén vannak. Valami megoldást keresnem kell. Néhány helyre személyesen beadtam az önéletrajzom, és napok óta küldözgetem neten is. Holnap bemegyek a munkaközvetítőhöz és megpróbálom ott is. Köszönöm mindenkinek a segítő szavakat.
2012. dec. 5. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!