Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye az a nő,...

Szerintetek hülye az a nő, aki hozzámegy egy hímsovinisztához?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 17:08
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:
93%
Nem, dehogyis. Nem hülye. Mazochista. :-)
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

ha szolgalelkű és mazochista akkor illik hozzá

azt vallom hogy minden embernek van a világban legalább egy alkalmas párja... az ilyen torz lelkűeknek is.

2013. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő boldog ettől, akkor áldásom rájuk. De utána ne panaszkodjon, ha rossz az élete a férfi mellett.
2013. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem hülye, ő maga döntött így. Csak aztán ne nyavalyogjon, ha nem úgy alakul a házasság, ahogy a kis fejecskéjében elgondolta.
2013. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha neki nincs ezzel baja, nem hülyeség.
2013. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Édesapámban is volt egy nagy adag hímsovinizmus.

Nagyon jó volt úgy felnőni, hogy egyfolytában éreztette, mindent rosszul csinálok, nőként nem lehet esélyem a kinézett szakmára (nem lett igaza).

Vagy amikor nézte tévét, és esetleg fiatal szakács-riporter-doktornő szerepelt az adott műsorban, és kifakadt belőle a "kiezakispics@?!".


Vagy amikor kifejtette egyik barátomnak, hogy nincsenek jó női szakácsok.


Na, tehát szerintem az adott nő dolga, csak ne szüljön lánygyermeket. :/

2013. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én faterom is hímsoviniszta.Egyszer bepróbálkozott nálam egy hasonló szemléletű pasi,aki egyébként külsőre nagyon tetszett,de ahogy bepillantást nyertem a sekélyes lelki világába,lekoptattam,mint a huzat.
2013. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki az jó, mármint kifejezetten szolgalelkű, született htb. a lábtörlő fajtából, akinek az a felfogása, hogy a nő azért született, hogy kiszolgálja a férfit, akkor nem. Ha egy picit is önállóbb, akkor igen, mert mit vár egy ilyentől?... a jaj, de hát szeretem csak egy ideig fogja tudni segíteni elviselni...
2013. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye, csak valószínűleg ő is hímsoviniszta (nőben is van ilyen), vagy ezt látta otthon és nem tud mást elképzelni.
2013. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!