Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm megkért,...

A legjobb barátnőm megkért, hogy legyek a tanúja, amikor hozzámegy a Föld egyik legszemetebb pasijához! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy év óta hallgatom a siránkozását,hogy mit kell mellette átélnie,hogy néha úgy beszél vele,mint egy útszélivel se,hogy rángatja jobbra-balra,lek@rvázza,fenyegeti,szabályokat állít neki.

10ből 7 sztori,amit róla mesél,hogy mit művel vele,attól nekem már viszket a tenyerem,de ő mégis hozzá akar menni!

A srác már engem is megfenyegetett,hogy ne lázítsam a barátnőmet ellene,hazugságon is rajtakaptam,de a barátnőm hajthatalan és igent mondott.

Én viszont nemet neki,és nem vállaltam,hogy a tanúja legyek.

Most nem áll velem szóba.

Mit kéne tennem?

Meddig kell kitartani egy "legjobb barátnőnek" ilyen esetben?


2009. szept. 18. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem fog neked hinni, ha fejed tetejére állsz akkor sem fog jobb belátásra térni. Vannak ilyen nők, tanult tehetetlenségnek nevezzük. Hagyd a fenébe, mindenkinek joga van megválasztani a kötelet amire felakasztja magát.
2009. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem semmit se tehetsz. Nekem is volt egy barátnőm, átverte megcsalta a barátja, szóltam bnőmnek, ő elmondta a barátjának, ő kimagyarázta és utána a srác jött nekem,h ne beszéljek neki ezekről, meg biztos csak féltékeny vagyok...én lettem beállítva a sz.rkavarónak.

Sajnos meg is szakadt a barátságunk.

Nincs vki olyan akinek esetleg hinne a lány? Szüleinek? Vagy vki aki lebuktathatná a srácot?

Mert úgyis válás lenne a vége, akkor megmenekülne egy csalódástól...

2009. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól tetted, hogy a tudomására hoztad, mekkora ostobaságot szándékozik elkövetni. (Érthetetlen, miért szeretne ennyire férjhez menni!) Ennél többet már nem igen tehetsz.


Nagyon valószínű, hogy kis idő elteltével ő is belátja az igazadat, és kibékültök. Talán tanul a hibájából a barátnőd, és legközelebb jobban választ...

2009. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A magad részéről jól döntöttél, én sem vennék részt egy ilyesfajta mazochista esküvőben. Az, hogy megbántódott a lány, hát lehet, hogy ez most sokáig a bögyében lesz, de az biztos, hogy nem lesz mit a szemedre hánynia, évekkel később, amikor mondjuk épp azon siránkozik, hogy a váláskor mi minden szemétséget művel vele az exférje, bátran nézhetsz a szemébe, nem mondhatja, hogy te is támogattad az ötletét. Amúgy pedig, ha ő ilyen, tényleg nem tudsz semmit tenni vele. Valószínűleg valahol mélyen úgy gondolja, hogy ő csak ilyen pasit érdemel, jobbat nem. Mindenképp maradni fog, amíg teljesen fel nem őrli. Nagyon durva dolgok tudják csak az ilyen típusú nőket észhez téríteni, a legszomorúbb az, hogy akik jót akarnak nekik a lebeszélési szándékukkal, azokat fogja kizárni az életéből, legalábbis egy darabig egészen biztosan.
2009. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ne vállald el. az igazi barát a hülyeségben nem támogatja a barátját. mellette áll, de nem asszisztál. érted? hozzád mindig jöhet, de ebbe te nem mész bele. és mondd meg neki nyomatákosan, hogy szerinted hülyeséget csinál, és hogy ezt még nagyon meg fogja bánni.
2009. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

amikor esküvő van akkor megszokták kérdezni hogy ki van ellene?

toborozz tábort!

2009. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Teljesen jól tetted, amit tettél. Mindenki amilyen rózsát szakít, olyat szagol... ha épp hervadt, büdös, akkor azt. Ha emiatt ugrik a barátságotok, akkor se sajnáld .(Sztem pár év múlva, de lehet hogy csak hónapok kérdése majd fel akarja veled újra venni a kapcsolatot, hogy valakinek a vállán jól kisírhassa magát, hogy "milyen egy pocsék pasihoz mentem hozzá brühühühüüü")

2009. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem ennek a lánynak nagyon komoly önértékelési problémái vannak, ha képes hozzámenni egy ilyen szemétládához!

a szüleivel nem lehetne megbeszélni a dolgot? talán ők észre térítenék.

2009. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Ez egy igaz barát dolga. Hogy mit kezd az életével, az meg az ő dolga.

Tartsd a vállad, még szüksége lehet rá, hogy kisírja magát évek múlva. Többet nem tehetsz.

2009. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

A te barátnőd mindenféle kisebbségi komplexussal és önértékelési zavarokkal küzd vagy mazochista. Neki ez kell akkor csak élvezze, vannak ilyen beteg emberek .

Nem baj, legalább rád nem keni, ha elvál, hogy te asszisztáltál a kapcsolatához!

Egy igazi barátnő megmondja a véleményét, hogy nem helyesli és nem asszisztál a kapcsolathoz. Úgy, ahogy te.

Sajnos most egyelőre többet nem tudsz érte tenni.

Biztos jó gazdag lehet ez a pasi...:-P

2009. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!