Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu sokkal jobban kedveli...

Anyu sokkal jobban kedveli tesóm barátnőjét, de engem már nem is zavar. Normális, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

-Ha bemegyek hozzá a szobájába kiküld, ha bemegy ő, akkor pedig beszélgetnek félórát-1 órát.


-ő az isten, gyakran vág bele a szavamba, ha 2-3 mondatot mégis sikerül beszélgetnem vele,ilyenkor ők beszélgetnek, én pedig olyan 2 perc csendbenlét után fogom magam és kimegyek.


-Mostanában ha felkelek flegma vagyok vele.


-Tervezem, hogy 18-19 évesen lelépek, és itt lesz neki akkor is ez az idóta r*banc.


-Hazudozom neki/és ellene leszek.

(tanulni magamért tanulok, szóval nem így értem).


Szóval normális, ha így reagálok? Azóta csak mióta érzem, hogy nincs helyem itt.:/


2013. jan. 10. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem mondanám, hogy nem hiányzik, mert hiányzik, hogy legyen egy anyukám úgy,hogy foglalkozik velem,azzal, hogy mit érzek. De ezt egyátalán nem látom.

Tesóm haverja idejön, kibeszéli a szerelmi életét, megoldást ad rá, egyszerűen annyit sem kérdez meg tőlem, hogy 'Van pasid?' Semmit nem tud az életemről, a jegyeimen kívül. Nem érdekli, kik az osztálytársaim, hogy érzem magam, vagy épp kivel beszélek az interneten, ki van a háttérképen, ki azon a poszteren az a 'jóképű' srác? Csak nem tetszik?' Semmit, ránéz max, ha épp észre veszi majd kimegy.

Persze tesóm barátnőjével/és tesóm haverjával mindent megbeszél, mert talán ők már felnőttek(23-25) és nekem nincsen agyam, vagy talán érzéseim.

Úgy érzem válaszott,végig mentünk azon mikor elveszítet, és teljesen ellökött magától,végig nézte, ahogy egyre rosszabb minden nap felkelni, végig hallgatja a zenéket amiket hallgatok is.pl: (Anti fitnes club) Még sem jutott eszébe egyszer sem, hogy egy kicsit aggódjon értem. Nem azért mert felvágom az ereim, vagy neki futok a busz hátuljának:D,hanem azzal,hogy neme-e érzem magam rosszul, nem-e szorulok a lelki segítségére.:(.

Nem érdekli.

2013. jan. 10. 17:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Megértem hogy zavar, de szerintem mindenképp próbálj meg anyukáddal beszélni hogy neked ez rosszul esik. Nyilván nem szereti őt jobban mint téged, szóval biztos meg fog érteni. Menjetek el kettesben vásárolni, vagy moziba.
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De hidd el h*lyének néz.pl:Városba járok iskolába, de képes lenne a kezem megfogni mikor zebrán megyünk át. Suliból haza fele, összeszámolva 3 azaz HÁROM zebrán megyünk át:D. Szóval, egyszerűen 10 évesként kezel
2013. jan. 10. 17:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Na szóval az utolsó komment: Középsuliba járok, egyedül és mivel én megyek át a zebrán sem fogja meg senki a kezem, de ha városba megyek vele fél évente egyszer képes lenne megfogni a kezem, pedig tudom mi az a zebra. :D
2013. jan. 10. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem. :S Nekem is sok idő volt mire elfogadták hogy nem vagyok ovis még régebben, de pl próbáld meg hogy segítesz neki a főzésnél hogy lássa milyen ügyes vagy, vagy az előkészületeknél. Apukád vagy nagyszülők nem tudnának esetleg anyukáddal beszélni hogy ne nézzen ovisnak, és hogy kicsit figyelmesebb legyen veled? :)
2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

apukám sajnos meghalt:(.

Köszi, de próbálkozok, hogy olyan témát veszek elő, meg tudja, hogy ennyi idősen Ő sem volt dedós mégis így kezel.

2013. jan. 10. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kedveli jobban, csak másképp bánik vele, úgy, ahogy Te szeretnéd, hogy bánjon veled.


A párom húga nálam 6-7 évvel kisebb, teljesen másképp bánik velem anyósom, mint Vele. Vagyis velem mindig kedves, rendes, aranyos, előzékeny, udvarias stb. Sokat beszélgetünk ha náluk vagyok. Én 23 éves vagyok, a lánya 16...

Nem szeret engem jobban, csak másképp...

Gyakran olyan is van, hogy beszól a lányának valamit, aztán veszem a lapot, hogy az igazából nekem szólt, csak indirekt módon. Van a mondás "lányomnak mondom, menyem tanuljon belőle"...


aztán amiket írtál.

1.-nem hiszem, hogy csak akkor beszélhetsz anyukáddal, amikor a lány is ott van, ha meg vendég van általában őt szórakoztatjuk, vele beszélgetünk (mondjuk más tál tészta, ha emiatt atnéznek rajtad...)

2.kivel vagy flegma anyukáddal? Ez miért segít rajtad? Ettől nem fogod jobban érezni magad

3-18-19 évesen nem olyan könnyű ám lelépni, én még diplomával is alig tudok (sőt még nem tudtam) elhelyezkedni, nem hogy anélkül...

4-kinek hazudsz, ki ellen leszel, kinek jó ez?



Míg gyerekesen viselkedsz ne várd, hogy felnőttként nézzenek Rád.

A párom húga, most 17 évesen vallotta be, hogy milyen "hülye voltam mikor hisztiztem, hogy nem vittetek magatokkal"...(14 évesen elmentünk együtt a tengerre, egyetlen este nem vittük magunkkal és kicsapta a hisztit).

2013. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nem, hidd el itt nem erről van szó, leírtam egy kedves privát válaszolónak is,hogy próbálkoztam vele, mindenről próbálok szót ejteni, sosem hisztizek, nyáron már dolgozom (szakmunkásba járok,így csak a túlórát fizetnék meg) mégsem érdeklem:/.

Nem tudom mi lesz még, majd kiforrja magát.

2013. jan. 10. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez mindent mutat, csak azt nem ,hogy nem érdekel. Bánt, hogy anyukád azt a lányt kedveli jobban, minden sorból látszik. Ideje magadnak is bevallanod. A tinikori duzzogás része, hogy azt gondolod, hogy lelépsz, és akkor minden megváltozik. Anyáddal való viszonyod elől nem tudsz elfutni. Mindig benned marad. Én pontosan tudom, mert többszáz km-re költöztem az enyémtől, mégsem múlt el, csak mikor elfogadtam, hogy nem olyan, amilyen embernek akartam, hogy legyen. Nem olyan anya, amilyennek én egy jó anyát tartok, amilyenre szükségem lett volna. Átlagember, tele hibákkal. Már nem reagálok indulattal, .. na itt kezdődik a nem érdekel rész. Amíg így forr benned minden, addig nem zártad le, és ez természetes. Kialakíthatsz vele egy relative jó kapcsolatot, de nem lesz olyan, amilyenné tenni akarod. Ő ilyen ember. Max. elfogadhatod, hogy igenis rangsorol. A reakciód pedig igen, normális. Kinek ne esne ez rosszul?
2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Én továbbra is dühöt, kétségbeesést és féltékenységet érzek részedről, nem azt, hogy anyád jobban kedveli a másik lányt. Igaz nem minden történet egyforma, de kicsit a másik részen állok én, mint az a másik lány...
2013. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!