Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért csalja meg a...

Egy férfi miért csalja meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerősömnek viszonya van egy másik nővel, aki szintén ismerősöm, de közben meg több éves kapcsolata van.

Sokszor látom őket csókolózni, gondolom szexelni is szoktak.


Miért lép félre egy pasi, (ha) szerelmes a barátnőjébe? Ha meg nem szerelmes, akkor miért nem hagyja ott, miért nem korrekt vele? Árulja el már nekem valaki légyszives. :-)


2013. jan. 10. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Amiért a nők is megcsalják a párjukat, férjüket! Vagy változatosságra vágynak, vagy a kapcsolatuk nem jó.

Kevés az, aki korrekt tud lenni.

2013. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nők is tudnak csalni, de most én a férfiakra vagyok kíváncsi.
2013. jan. 10. 11:01
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Változatosság. Ennyi.
2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Aki szereti a párját az nem tart szeretőt,ez tuti.Ha szeretek valakit akkor azt tisztelem is és nem tennék vele olyat amivel fájdalmat okozok neki,megalázom.

11éve élek kapcsolatban sosem csaltam meg a párom,a kisértés megvolt ugyan mint mindenki másnak de gondolkodtam mielőtt cselekszem.Soha nem bocsájtottam volna meg magamnak és a reggeli tükörbenézés is nehezen ment volna.

2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Ez egy ösztön ,a fajfenntartás ösztöne ez ,a férfi szereti magjait minél több helyen elszórni.

A férfiak nem tehetnek róla...

2013. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Férfiak és nők, már itt hibádzik! Nem férfiak és nők, hanem emberek! Nem tudhatja senki, hogy ki miben él otthon. Egy együtt élést nem lehet fél nap alatt felrúgni, ez nem olyan mint két 16 éves, hogy össze vesznek és mindenki megy haza. Az meg szintén ember függő, hogy a kapcsolat milyen. A vőlegényemmel konfliktus mentes a kapcsolatunk, de az exemmel annál inkább voltak problémák. Én azt tapasztaltam, hogy ahhoz, hogy az ember rendben lezárjon egy kapcsolatot intelligencia szükséges mindkét fél részéről, és tisztelet, ami egy félrelépegetős félnél valószínűleg már elmúlt. Tiszteletlenségnek, és önző dolognak tartom, hogy valaki megalázza a párját, a szeretőjét és magát is egy ilyen helyzetben! Illetve a másik két fél részéről szintén!
2013. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Általában igaznak tartom a"nem nők és férfiak, csak emberek" kijelentéseket. A megcsalásban pl. szerintem nők és férfiak kb. azonos arányban érintettek. De szerintem nem ugyanazért csal a nő és a férfi!


A nő általában elhanyagoltnak érzi magát, és azért lép félre. Ugyanez persze előfordul a férfiaknál is, de szerintem kisebb arányban. Náluk rendszerint valóban munkál egyfajta "vadászösztön". Vannak ismerőseim, akik a házasságuk mellett minden adandó alkalmat kihasználnak. Aztán hazamennek, homlokon csókolják a gyermekeiket, szájon az asszonykát, és este 6-tól reggelig példás férjek és családapák. Ettől persze nekem még belülről rohadó almának tűnik az ilyen házasság, de tény, hogy a férfiak képesek erre, a nőknél ez nem megy így.


Az viszont oltári nagy baromság, hogy nem a férfiak tehetnek róla. Arról, hogy esetleg meglátnak és megkívánnak egy nőt, talán valóban nem tehetnek. De a megkívánástól az ágybabújásig azért el is kell jutni, ami nem véletlen, hanem döntések sorozata. Először is olyan helyzetbe kell kerülni, hogy ez lehetséges legyen, és becsületes férfi már idáig sem jut el. Kell tudni nemet mondani, vagy a kényelmes otthonra, ahol meleg vacsi meg kedves asszonyka várja a pasit, vagy a szeretőkre. Bármelyik mellett lehet dönteni, csak azt vállalni kéne.

2013. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy a szerelmes is simán félre tud lépni, ha olyan a vére.

Sajnos, nem sajnos, rengeteg féle ok van, amiért képesek az emberek félremenni.

Ilyen a vérük, otthon ezt látták, nem kapnak meg valamit otthon, jó szórakozás, bőven stb...

2013. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

ma 11:22

Akkor nézd el a nődnek is, hisz ugyanúgy nem tehet róla... Viszketett a cuncus, épp nem voltál ott, hogy megvakard, muszáj volt tenni valamit.

Ugyanaz, csak a másik oldalról megközelítve...

2013. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tehát akkor legyen férfi vagy nő, ha félrelép, akkor valami nem oké a kapcsolatában?

Akkor miért nem tesznek ellene valamit, jó szenvedni a sz*rban? :S

Nem értem az embereket komolyan..

2013. jan. 10. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!