Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég legyen mostmár!?

Elég legyen mostmár!?

Figyelt kérdés
No az van hogy anyám elvált apumtól és most van egy gonosz mostohám aki utál a helyzet a következő: hozok 1egyest és egész évben elvok tiltva mindentől és nagyon szemét és anyám mindig az ő pártját fogja továbbá mamám áll csak mellettem + father már gondolkoztam a szökésben van hová mennem pls help segítsetek mit tegyek

2013. jan. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyé fathehoz akkor
2013. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy ha rossz jegyet kapsz "büntetés jár"? Ver esetleg vagy csúnyán beszél veled? Mert ha nem akkor elég erős túlzás a szökés inkább tanulj jól
2013. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csúnyán beszél? Egyszer rugdosott a földön

Megfejelt úgy hogy megszédültem apukámat állandóan szidják....

2013. jan. 10. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rögzíteni az ilyen jeleneteket, amikor üt, ver, ordibál, talán elég a hang is. Aztán vidd el a rendőrségre és jelentsd fel kiskorú veszélyeztetéséért. Akkor majd elmegy a kedve az ilyen úri huncutságoktól.
2013. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és meg fogom próbálni. :-)
2013. jan. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!