Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dakelo kérdése:

Mit csináljak hogy legyen egy barátnőm? Nem vagyok szerintem egy csunya gyerek. öltözködéssemmel korábban volt bajom mostmár arra is rá ébrettem. és nagyon kell egy barátnő az nélkül nekem nagyon szük körülöttem a világ!

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan próbálkozol, és minden csaj lekoptat, akkor mégiscsak csúnya vagy.
2012. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz
2012. szept. 15. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
küldj képet és elhiszem
2012. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
küldj ide is képet,dakelo és megmondom,mi a baj,vagy mi nem:)
2012. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képet:)
2012. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, nekem is azt írták az itteni képkéregetők többnyire, hogy helyes vagyok, mégsem volt még barátnőm.
2012. szept. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem vagy csunya ne add fel probalkoz ha nem jon ossze akkor xannal a lanynal te jobbat erdemelsz:D
2013. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!