Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám barátnőjét nem tudom...

Esztike00 kérdése:

Apám barátnőjét nem tudom elviselni ő is utál minket a harag miat apa "elküldte˝ de csak egy hetet voltak külön most újra együt vannak ma fogok vele a szakítás után először találkozni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell viselni.. :/ Az apukám eljegyezte a mostani barátnőjét.. ki nem állhatom a csajt. Így nem is sűrűn találkozunk. De szerintem a legegyszerűbb ha letisztázod apuddal, talán akkor nem kell túl sűrűn látnod a nőcit :D
2013. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd meg a helyzetet, és gondold végig, Te hogy viselnéd, ha apád utálná a barátod/barátnőd, vagy ha utálja is, legalább hogyan várnád el, hogy viselkedjen vele?


Dicséretes, hogy apud elküldi a barátnőjét, mert nem jön ki veletek, de gondolhatnál arra, hogy apukátok felnőtt ember, szüksége van társra. Légy tisztelettel a választására, különben milyen alapon várod majd el, hogy ő is tisztelje majd a tiédet?


A barátnővel való kommunikációt meg lehet a minimálisra csökkenteni, így nem kell kellemetlen helyzetekbe, veszekedésbe bonyolódni, de egyébként, ha próbál felétek közeledni, barátkozni, azt is lehetne értékelni, hogy nem akar Hamupipőkét játszani, vagy Hófehérke gonosz mostoháját. Lehet, hogy azt gondoljátok, anyutok helyébe lép, de ez nem igaz. Apukátok társa, nem anyukátok pótlása.

Gondold végig, nem-e csak ezért utáljátok, és valójában nem is ismeritek? Lehet, hogy tök jófej ember, apukátok is miért állna már szóba egy gyökérrel? Ennyire nem bíztok az ízlésében, döntésében?

2013. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megprobáltam elviselni fél évig megtürtük egymást csak egyszer amikor apánál voltam meg hallotam hogy telefonba SZID AZ ANYÁNAK ok nélkül apának elmondtam azt mondta hogy megbeszéltékde semmit nem változottja és BE AKAR JÖNNI A HÁZUNKBA ez normális vagy csak én fújom fel?
2013. jan. 13. 09:42
 4/7 anonim válasza:
Nekem is elváltak a szüleim és apukámnak egy új barátnője lett. Ő utált engem, és én apa miatt próbáltam szeretni, de egyszerűen mindig piszkált. Most ott tartunk,hogy egy éve nem találkoztam apával, mert ez az egész olyan félreértésekbe sodort, hogy apukám órákig ordítozott velem. Ne hagyd, hogy idáig fajuljon a dolog, mert innen már nehéz visszafordítani. Beszéljétek meg, és próbáljatok kibékülni. Mindenkinek jobb úgy.
2013. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor elmentünk hozzá köszöntünk és elmentem atesómal játszani egy idő után el kellet ülnivele beszélget utána meg idézem: ti mocskos büdös kölkök stb szörnyű volt
2013. jan. 13. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy ilyenre lazán odavágnám, hogy "Te mocskos, rohadt ribanc. Tudom, hogy apámmal csak a pénzéért vagy együtt, ez a te szegénységi bizonyítványod, de ha sokáig b*szakodsz velünk, pokollá teszem az életed. Megértettük egymást?!"
2013. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyűlölet gyűlöletet kelt.

Biztos, hogy nem adtok okot rá, hogy szidjon Titeket? És miért panaszkodik ő anyátoknak?

Hány évesek vagytok?

2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!