Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogy érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy érzitek magatokat szakítás után?

Figyelt kérdés

Hogy éreztek, ha ti szakítottatok a lánnyal ?


Hogy amikor veletek szakítotak? Nagyon magatok alatt vagytok olyankor...ingerlékenyebbek vagytok? Esetleg szoktatok sírni vagy dühöngeni...stb.?



2012. máj. 30. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepodni, de ez attol fugg, hogy milyen volt a kapcsolatunk, mit ereztunk iranta.
2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem volt fontos kapcsolat akkor a szakítás után 5 percel már arra gondolok hogy mit fogok enni vacsorára.
2012. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szarul, de büszkén..
2012. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 30. 12:10
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem rég vége 7 éves kapcsimnak lelépett a haverommal pedig együtt éltünk. Volt amikor el sírtam magam ne tegye javítsuk ki stb. hát a férfi büszkeség akkor elmúlt. El telt 2 hónap és már kevésbé jut eszembe nem is fogadnám vissza sőt még bele vernék a fejébe ököllel. Most is azon gondolkodom, hogy ma is kéne piálni meg arra is, hogy végig k*rni az összes nőt amennyit csak lehet! Kezdem élvezni egyedüllétet!!! 24F Haverok, buli, nők, sex :D
2012. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

amikor én szakítottam, akkor semmit sme éreztem..egyszerűen ment tovább az élet. nemis voltam szerelmes, csak ugy együttvoltunk.

most velem szakítottak...:/ nagyon nagyon szerelmes voltam, nagyon angyon szerettem, de én b*sztam el a kapcsolatot, szegény lány nembírta tovább...megértem.

bármit megtennék ,hogy visszakapjam ,de tudom nemfogom..:/

és igen..sírok utána, majdnem minden nap pedig már jó 2 hete, hogy tényleg vége...ugyérzem sosem lesz már barátnőm, egyedül amradok örökre...:/ :'(

tényleg halálosan szerelmes voltam / vagyok.

20/F

közel egy évig voltunk együtt

2012. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
SZABADSÁG
2012. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én rosszul éreztem magam.
2012. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha most lennék ilyen helyzetben kiugranék a bőrömből az örömtől.. de pillanatnyilag lehetetlen ez.
2012. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Istenien hogy megszabadultam a hülye p*csától!
2012. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!