Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami esélyem nekivágni...

Van valami esélyem nekivágni Angliának a másfél éves lányommal? Ismerős által persze?

Figyelt kérdés
A kislányom 16 hónapos, én végzős vagyok a főiskolán. Úgy döntöttem, a jobb megélhetés érdekében nekivágnék Angliának, de nem tudom találok -e olyan gyermek megörzőt ahová járnak magyar gyerekek is, vagy, hogy megoldható -e kisgyerekkel a szobabérlés? Lesz -e olyan akit nem zavar a gyermekem? Tudom a nyelvet, jártam is már kint, dolgozni nem vagyok rest, most suli mellett műszakba is járok, 8 órás gyári munkát végzek. Mit gondoltok, merjek belevágni ha lesz aki tud nekem munkát szerezni? A repülőjegyre, indulótőkére összeraknám a pénzt.
2013. jan. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné,ha van kinn ismerősöd,aki segít munkát találni.
2013. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen a kérdésedre válasz, de ahhoz, hogy a GYEREKKEL kimehess, a gyerek apjának az engedélye is szükséges. Anélkül igen komoly problémáid lehetnek.


Viszont csak akkor indulnék, ha legalább is van valami konkrét munka kilátásban, egy ilyen pici gyerekkel csak úgy nekiindulni elég kockázatos.

2013. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meggondolnám a helyedbe ott nincs ingyenes állami ovi mint nálunk 3 óra ingyenes utána nagyon komoly pénzbe kerül egy dada,

az albérlrt is drága 5-6 ember bérel 1 helyet, beköltöznél 1 munkásszállóra egy ekkora gyerekkel.

2013. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az albérlet és a bölcsi/ovi nagyon drága dolog. Nem véletlenül él ott az au-pair intézménye...


Készülj fel arra, hogy az élő angol nyelv köszönőviszonyban sincs a nyelvvizsgán elvártakkal. Szóval sürgősen turbózd fel min. a hallás utáni szövegértésed, különben bajban leszel.


A gyereknek meg az a jó, ha rögtön angol nyelvi közegbe kerül, mert ráragad a nyelv, de a magyar is, mert tőled csak azt hallja. A kétnyelvűség óriási lépéselőny!


Mi lesz a végzettséged?

2013. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!