Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondhatja az ember a...

Megmondhatja az ember a párjának kerekperec egy másfél éves kapcsolatban, hogy nem tetszik neki ahogy jelenleg kinéz?

Figyelt kérdés

Nem rég vágatta le a hosszú haját, ami jól is áll neki, ha hajhabbal beállítja, amikor levágatta akkor legelőször beállította. De azóta nem foglalkozik vele, és így úgy néz ki vele mintha valami papnövendék lenne.

Valamint eléggé meg van hízva... olyan jó testfelépítése lenne, ha kicsit edzene, meg lefogyna, nem annyira szeretem a hurkákat meg a tokát :/

Bűntudatom van, mert néha fantáziálok kicsit "kigyúrtabb" férfiakról... de annyira szeretnék végre egyszer az életben jó férfitestet tapogatni :) szeretem őt, de tényleg nem tetszik most külsőleg, ami szerintem nagy baj egy kapcsolatban.


2012. dec. 23. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
párkapcsolat alapja az őszinteség.. és ki mondaná meg neki, hogy elhanyagolja a külsejét, ha nem te? ha tapintatosan közlöd vele, bizonyára meg fogja érteni, és talán be is látja, hogy igazad van. hajrá.
2012. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Fő a változatosság!
2012. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki! De ne csodálkozz, ha elküld a fenébe.
2012. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
miért? szemétség lenne megmondani?
2012. dec. 23. 20:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapcsolatfüggő. Én őszintén elszoktam mondani a páromnak, ha valami nem tetszik rajta és ő is elszokta mondani nekem, hogy ez a póló nem tetszik rajtam, vagy "amúgy" jobb volt a hajam, esetleg "nőtt az úszógumim". Nekem szükségem van arra, hogy a párom olykor tükröt állítson elém. Neki akarok tetszeni nem másnak és szerencsére ezt ő is így gondolja, ergo sértődés nélkül eltudjuk egymásnak mondani azt, ha valami problémánk van a másikkal. Szintén másfél éve vagyunk egyébként együtt.
2012. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a tudtára lehet és a tudtára kell adni. Persze nem úgy hogy nekiesel és minden rosszat egyszerre a fejéhez vágsz, hanem azért körültekintően, ahogy te sem vennéd sértésnek.

Edzeni meg mehettek együtt is.

2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Ne így kerekperec mond mef neki ,hanem tapintatosan közöld vele. Pl ha feldobod hogy így meg úgy mien jól állt a hajad!
2012. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Egy jó kapcsolatban szerintem nem csak hogy megmondhatja, de meg is kell mondania. Ez olyan, mint az orgazmus színlelése, ő azt fogja hinni, hogy neked így jó, és eszébe se fog jutni változtatni rajta. Pedig lehet, hogy nem is esne nehezére, de ha nem szólsz, eszébe se fog jutni.
2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki nyugodtan, de tapintatosan.

Hogy neked úgy jobban tetszik, ha beállítja, hiszen úgyis te látod, ő nem.

Jól esni ha nem finoman mondod lehet nem fog neki, dehát az természetes, hiszen te sem valószínű vágnál jópofát, ha ő ilyesmit mondana neked.

2012. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Szerintem mondd neki, hogy mi lenne ha ezentúl kicsit egészségesebben élnétek: több zöldség, gyümölcs, és mi lenne ha elmennétek heti 1-2 szer edzeni. neked se fog ártani.(ne vedd sértésnek, mint embernek jól jönnek eze ka dolgok)
2012. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!