Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyuka vagyok, nem...

3 gyerekes anyuka vagyok, nem vagyok még el válva, sajnos terrorizálva éljük nspjainkat a gyerekekkel. Hogy ha elviszem a gyerekeket pl alberlet vagy anya otthonba, milyen kovetkezmenye lehet ennek, igy hogy nem váltam el?

Figyelt kérdés
Megtehetem ???
2013. jan. 13. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha veszélyben érzed magad és a gyerekeket, KÖTELESSÉGED a lehető leghamarabb elmenekülnöd. Ennek mindenképpen legyen valami nyoma, például rendőrségi bejelentés. Egy anyaotthonban valószínűleg tudnak segíteni jogi ügyekben is.
2013. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, keresd fel a rendőrséget mindenképpen, ne éld le így az életedet, mert az nem lenne élet. És a jogi kérdésekben is valóban ők tudnak segíteni. Kitartást kívánok hozzá.
2013. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem anyaotthon lenne a legmegfelelöbb ott fél évig tartozkodhatsz és segítenek is sok mindenben oda nem mehet utánad a mostani párod.de albérlet pézbe is kerül és ott ha megtalál annak nagyon csunya következménye lehet!
2013. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent,hogy nem váltál el.megteheted,sőt meg is kell tenned a gyerekeid és a magad érdekében.
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először a rendőrségen tegyél feljelentést es jelented be, hogy veszélyeztetés miatt elköltözol a gyerekekkel az állandó lakcimetekrol. Ha ezt nem teszed meg, mivel nem volt gyermekelhelyezes es mindkét szülőnek azonos jogaik vannak, az apa tehet feljelentést jogellenes tartózkodási hely megváltoztatása miatt es a gyerkeket visszaviszik hozza. Ha ez megtörténik, addig, amíg nem zárul le a gyermek elhelyezési per, a gyerekeke az apánal maradnak
2013. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves 5 ös amit leírtál az nem egészen úgy van mert nem viszik vissza az apához hanem átmeneti otthonban helyezik el őket hisz az apa veszélyezteti a gyerekek szellemi és testi fejlődésüket!
2013. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves hatos, azt bizonyitani kell es amig nincs bizonyitva, addig bizony visszaviszik oket.... Tudod, artatlansag velelme....
2013. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó régi a kérdés, de kíváncsi lennék mi lett azóta
2023. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!