Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya az ilyen? Anyammal mar...

Anya az ilyen? Anyammal mar rég megszakadt a normalis kapcsolat. Sajnos féltékeny és irigy lett rám, mint ö mondaná beraktam a seggem a joba (csak azert mert nem magyarba találtam meg a boldogságom) hanem ausztriába.

Figyelt kérdés

ezek után a tesomat ki akarta lakni a lakasbol azzal a jelszóval hogy el akarja adni (külön ingatlan anyam nem benne lakik) majd én fizetek érte ha mar olyan jol megy..

persze nem tudja hogy itt sem jobb sokkal mint magyarba.

Azóta ha beiszik a kedves anyám akkor mindig betalál es tragarkodik,meg mindennnek lehord.én probáltam mar közeledni hogy jo legyen a kapcsolat..de se szülinap,se nevnap se karácsony ,se unoka senki nem érdekli ...

hiába irok neki semmi válasz!


holnap lesz a névnapja is ...küldjek neki boldog karacsonyit is??vagy hagyjam a fr...ba?


2010. dec. 23. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hiába írsz, én hagynám...mindent megpróbáltál.Most már lépjen ő. Én nem küldenék semmit, a közös vér nem jelenti azt, hogy mindenáron jóban kell lenni. Tudom, én sem beszélek régóta néhány családtaggal.
2010. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogok rá válaszolni. Azt csináld, amit a szíved diktál. Semmi értelme, hogy írj neki, ha utána rosszul érzed magad miatta, ha ő nem ír vissza. Semmi értelme, hogy ne írj neki, ha mindazok ellenére, ahogy viselkedik, bántaná a lelkiismeretedet, vagy az érzéseidet, ha nem írnál neki.
2010. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!