Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért ilyen undok?

Anya miért ilyen undok?

Figyelt kérdés

van egy 27éves bátyám, van már gyereke, élettársa de még mindig úgy kezeli mint egy 10évest, persze nem csak őt engem is!


Az unokatesónktól tiltja anya a bátyámat, mert hogy az börtön viselt, egy tolvaj amit meg is értek viszont túlzásba esik azzal hogy azt akarja hogy feltörjem a facebook fiókját!

Állandóan vitatkozik, beleszól mindenbe! Mindig neki kell hogy igaza legyen!

Engem is képes mondjuk 11 órakor ágyba tessékelni hogy aludjak, késő van miközben 13évesek is fent vannak hajnalig is! Ha bulizni nem járok legalább ennyi legyen már!

Ha nem főzők az a baj ha főzők akkor kritizál,minden kajámat, szóval már nem is főzők! Ha kiteregetek az a baj hogy nem így hanem úgy teszem, ha mosok az a baj ha nem akkor az! Egyszerűen minden baj!Ráadásként hogy kutat a holmijaim között.Egyszerűen így volt mindig, ha naplót írtam abba is bele olvasott, egyszerűen már korlátoltnak érzem magam mindenben!

Mai eset is, azt mondja szeretne megtanulni gépezni és facebookozni is, mondtam rendben, félórával később nekem ált, hogy ő vette a gépet, ő fizeti a netet hadd tanulja meg, de úgy tett mintha szóltam volna egy rossz szót is!


inkább ráhagyom, mert nem akarok konfliktust mert ha én kiállok magamért akkor mindennek elhord csak jó nem vagyok, pedig a szívemet lelkemet kiteszem.


20/L


2013. jan. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Dzia

Hogyha tanulsz keress egy fiút akihez költözhetsz anyud meg hagyd főni a levében. A leg keményebb embert is megtöri a magány. Hogyha dolgozol keress albérletet és tiéd a világ!

Akkor te hogy ismerkedsz ,ha nem járhatsz szórakozni?

22/f

2013. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl el?
2013. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!