Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek azert hogy...

Mit tehetnek azert hogy valtozzon meg valami?

Figyelt kérdés
Amiota csak tudom magamat, azota mind rosszabb a helyzetunk.Minden evben csak rosszabbodik. Szegenyebbek vagyunk es a szuleim mind tobbet es tobbet veszekednek. Naponta tobbszor. Apam teszi a nagy katolikust (min. hetente 1-szer megy a templombe), ahogy adodik lehetoseg megy bucsukra stb. Kozben pedig veszekszik, elegge szereti az italt is stb. Az a maniaja, hobbija hogy mindenfelet gyujtoget.(pl. konyveket, csoki papirokat, magazinokat stb) Anyam se egy szent, de az mas tema. Szoval jo sokat veszekednek, teszik egymasra a hibat.

2013. jan. 11. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:

A testveremnek bajok vannak az emeleten, ugymond handicapat es nekem meg nincsenek barataim. Mondta nekem egy lany hogy mindenki azt mondja hogy ne baratkozzanak velem. Nem tudom hogy miert nem kedvelnek. Ahogy tudom nem artottam nekik semmivel, talan az a bajuk hogy csendesebb vagyok a tobbieknel.

14\L

2013. jan. 11. 12:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves lányka, sajnos nem sokat tud tenni ilyen helyzetben. Tekintve az anyagi körülményeket, meg a szüleid hozzáállását, szerintem a legjobb ha megbékélsz vele egy darabig. Szerezz barátokat, nem olyan nehéz az, hidd el. Aztán ha betöltöd a 18-at, akkor különálló életet kezdhetsz akár egyetemmel, akár főiskolával.
2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Éld túl!! Tanulj nagyon sokat. Ahogy lehet diákmunka. És szedd össze magad valahogy, költözz el majd minél hamarabb. És próbálj meg nyitottabb lenni az emberekkel és barátkozni.
2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez a szüleid dolga, nekik kéne megoldani, te ne idegesítsd magad ilyenekkel ,tudom h rossz érzés. A pénz azaz a hiánya alapból ingerültséget okoz
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Például azt, hogy nem a családtagjaid hibáin keseregsz, ( ennél rosszabb családja se legyen senkinek )hanem megpróbálsz felkészülni arra, hogy a te életed jobb és szebb legyen. Ehhez most annyit tehetsz, hogy normálisan tanulsz, és igyekszel egy olyan szakmát megtanulni, ami anyagi biztonságot ad a saját életed alakításához.
2013. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hülyeség hogy nem tudsz sokat teni !! igenis tudsz ! a legjobb ha találsz egy olyan alkalmat,helyzetet , módot arra hogy apukáddal beszélj és elgondolkoztasd a hibáin . ne ugorj neki és ne kiabálj ,veszekedj vele mert semmi értelme . nem is kell feltétlen ebben a témában beszélni vele !hagyni kell egyszerűen hhogy amit mondtál annak a lényege az apukád fejében bontakozzon ki .tehát ne azt mondd h apa ez így nem jó lécci változtass ! hanem pl láttok egy nagyon veszekedős családot akkor mondhatsz valami olyasmit hogy de jó egy olyan család amiben nincs veszekedés ... több ilyesmi jelet adhatsz és apud egy idő után el fog gondolkozni :) ha gondolod kereshetsz még a kérdésben csak írj üzit :) szívesen segítek neked :) ahogy gondolod !sok sikert :)
2013. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Megprobalom megtartani a tanacsaitokat. Valahogy csak kibirom, de sokszor nagyon egyedul erzem magam. :|
2013. ápr. 3. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el van rosszabb is, egyik kedves barátom elvesztette az édesapját már vagy 6 éve. 2 hónapra rá az anya felakasztotta magát. A fiú elment dolgozni, mellette tanult és a nagymamájával élt. Megbékélt a ténnyel. És most? Külföldön dolgozik, saját háza van, élettársa és szépen jövedelmező állása.

Szóval ne bánkódj, a legrosszabból is ki lehet lábalni, csak bátornak kellet lenned és kitartónak. A szüleid viselkedése még nem a világ vége, szóval alapozd meg a jövőd és szép életed lesz.

2013. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!