Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene a...

Ha választanod kellene a házastársad és a szülőd között, kit választanál?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból tettem fel ezt a kérdést. Nem olyan kommenteket szeretnék kapni, hogy nem kell köztük vàlasztani, vagy nem tudnál stb. Ha muszáj lenne, Te kit választanál? Pl. a feleséged/férjed, akit nagyon szeretsz, akitől gyerekeid, családod van, vagy édesanyàd, aki óvott és felnevelt, aki életet adott neked?
2013. jan. 13. 23:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Házastárs.

A másik fajtából szokott lenni a még "49 évesen is az ő nyakukon élek" személy

2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Akkor inkább haljak meg én!

Ez a válaszom!!!!

Tudom,hogy nem ezt a választ várod....

2013. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Házastárs.
2013. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Én a páromat választottam.A férjem külföldre ment dolgozni,és anyám azt mondta én ne menjek utána,menjek hozzájuk lakni a gyerekkel együtt,de én ezen teljesen kiakadtam.Én szeretem a férjemet,és a kislányunk is rajong az apjáért,még természetes is ,hogy vele tartunk.Anyámnak azóta sem tetszik ez a döntésem,de hát egyszer ki kell röppenni abból a fészekből nem ?
2013. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
A szüleimet választanám. Most tuti le leszek pontozva, mert manapság nem trendi az, aki igazán szereti a szüleit. És csak megnyugtatásotokra mondom, hogy már nem élek a nyakukon.
2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
Jó és mit csinálsz a hátralévő x évben, ha majd meghalnak?
2013. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még többet! Tőlem minden kérdésre válaszolónak megy a zöld kéz.
2013. jan. 14. 00:09
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

A férjemet.

Imádom a szüleimet is, de a férjem a jövőm és a családom most már.

2013. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, milyen jellegű választásra gondolsz? Az életben maradásukról van szó? Azért az elég extrém lenne. Vagy hogy kinek a közelébe költözöm?


Utóbbi esetben a házastársamat választanám, hiszen az az én családom, mióta összeházasodtam. Szerintem ez a normális, és ez nem azon múlik, hogy a szüleimet szeretem-e vagy sem. Nyilván őket is támogatom, ahogy erőbmől telik, de elsősorban a saját családomért - házastársamért, gyerekeimért - vagyok felelős.

2013. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Én a páromat választanám.A szüleim már nem élnek,de ennek ellenére is.Gyerekkérdésben is ugyanez a válaszom.

Te kit választanál,kérdező?

2013. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!