Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy a diák szerelmed lesz a házastársad?

Figyelt kérdés
Szomszédunkban laki egy házaspár, 2 gyermekkel. Láthatóan jó anyagi körülmények között élnek, gyermekeik nem szenvednek hiányt semmiben. Ettől függetlenül, a kicsiknek sok barátjuk van, soha nem hisztiznek stb. A szülőkön látszik a gyermekeik iránti szeretet és a köztük lévő szerelem. De számomra nem világos, hogy még az általános iskolába lettek egymásba szerelmesek, kitartottak egymás mellett és 23 (!) évesen össze is házasodtak. A feleség történelemtanár, a férj mérnök. Megjátsszák vagy tényleg van szerelem közöttük? Olyan sok családi programjuk van, nem hallani veszekedést, rendszeresen jönnek-mennek a nagyszülőkhöz, rokonokhoz és mégsem fogy el a pénzük...Szerintem csak érdekházasság. Mit tudok tenni?

2012. okt. 31. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mit tudsz tenni? Ne lesd a szomszédokat, hanem éld a saját életed.
2012. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
96%

miert akarsz valamit tenni ha ket ember szepen el? Kotelezo a szerelem a torveny szerint?

Milyen jo lenne ha erdekbol akár a parok igy elnenek.

Vagy inkabb szerelembol vernek be egymas fejet?

2012. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne érdekházasság, ha azt mondod hogy van köztük szerelem? Nem 1 olyan családot ismerek ahol sulian összejöttek a szülők és a mai napig boldogok. Ők is biztos szoktak veszekedni, csak nem látod. Nem értem miért gond, ha a mai világban van olyan aki nem elvált, és sok éve boldog házas, és nincsenek anyagi nehézségeik. Szerintem ez inkább egy szép példa, nem pedig hazugság, vagy csak képmutatás...
2012. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni?

Ha érdekházasság, ha nem, közöd nulla, tehát menj ki gereblyézni, most pont jó az idő.

2012. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
100%
miért ne létezhetne örökre szóló diákszerelem? csak mert szerinted túl sok pénzük van ahhoz, h igazán szeressék egymást? ne röhögtess már! :) mégis mit gondoltál, mit kéne tened? a te szempontodból nem tök mindegy, h őszinték v az egész csak megjátszás? törödj a magad életével és ne avatkozz másokéba. csak a szomszédaid, semmi közöd hozzájuk
2012. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy semmi közöm hozzájuk, de érdekel. Szerintem hülyeség 23 évesen házasodni, főleg templomban. Sőt egyáltalán ma már házasodni. Meg minden vasárnap a templomban lenni 1,5 órán át. Most is a nagyobb gyerek elsőáldozására készülnek. De minek? Hogy később elforduljon tőlük?
2012. okt. 31. 10:39
 7/93 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mit tegyél ahhoz, hogy boruljon a bili, kiderüljön, hogy érdekházasság, és hogy a hitelekből élnek, plusz a gyerekek is bukásra állnak a suliban? Ez jobban esne? Hát könyörgöm, mi honnan a francból tudjuk, hogy mi van köztük? És neked mindehhez mi közöd van? Nagyon kíváncsi lennék a válaszodra, mert bárhogy agyalok, nem tudok rájönni, hogy miért akarsz "tenni" valamit.
2012. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld az én barátaim 16 évesen jöttek össze, ennek már 10 éve és még mindig ugyanúgy imádják egymást mint 16 évesen. Gyerek még nincs,csak kutya, de előbbi is szerintem már csak idő kérdése:)


Amúgy mit kéne tenned? Nem az ablakban lógni egész nap és rájuk féltékenykedni, hanem élni az életedet.

2012. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy...
2012. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te se magadban, se a párodban nem bízol annyira, hogy összekösd vele az életed, más még komolyan veheti a házasság intézményét.


Neked csak önző érdeked, hogy kiderüljön, hogy valójában gyűlölik egymást. Ez csak a szánalmas kis elméleted bizonyítéka lenne, miszerint két ember képtelen leélni együtt egy életet. Ha neked nem megy/szüleidnek nem ment, akkor már rögtön az a hülye, aki házasodik? Nőjj fel.

2012. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!