Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják hogy most is...

Miért akarják hogy most is dolgozzak?

Figyelt kérdés
A szüleim meg a nagyszüleim is állandóan azzal nyagattnak dgogy mikor megyek már megint dolgozni. 15 Évesen kezdtemm el dolgozni nem 18 nem is 17 15 évesen, egészen 19éves koromig dolgoztam igy b@tam el a kamaszkoromat most 20 vagyok letettem az érettségit szeretnék egy picikét pihenni de mindennap b@ogatnak hogy menjek el dolgozni valahova akár árufeltöltőnek is. 15 évesen dolgoztam árufeltöltőként kb. 1 évet mindennap suli után 16-17 évesen egy másik boltban igy is elégg kifáradtam. Még ebbe az évben szeretném kiélni a fitalakoromat kamaszkoromat bulizással meg szórakozással, de nem hadják meg alehetősége azt mondják hogy ha nem mész dolgozni akkor költözhetsz el innen, de ők sem dolgoztak ennyi idősen. 20/f
2013. jan. 14. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát menjél részmunkába, és akkor mellette tudsz bulizni, élni.

Mondd, hogy 3 hónapot rápihensz az érettségire, és áprilisban munkába állsz. Már ha most érettségiztél ősszel.

Ha júniusban, akkor jogos a sürgetés...:)

2013. jan. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk mért akarhatják, édes Istenem... esetleg nem tudnak eltartani. Nyilván tisztában vagy az anyagi lehetőségeitekkel.

Ha nem dolgozol, addig is regisztrálhastz a Munkaügyi Központban, jár vele pénz is. Meg igényelhetsz Neked járó támogatásokat, pl. ingyen tanfolyamot, rezsitámogatást, stb.

2013. jan. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,nagy a valószinűsége,hogyha most elkezdesz munkát keresni,lesz vagy 2-3 ,vagy több hónap amig találsz.Addig pihenhetsz.
2013. jan. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert 20 évesen annyit viszel el a családi kasszából bulizásra, hogy nem bírnak eltartani. Menj el melózni és szabadnapokon bulizhatsz, ahogy minden más felnőtt teszi. Én gyerekként már dolgoztam (sajna, nem 15 évesen kezdtem, hanem korábban), átérzem, amiről írsz. Amikor mások a buli miatt voltak fáradtak másnap, én attól, hogy egész éjjel talpon voltam. De attól, hogy sajnálod magad, meg az elbaszott tinikorod, még nem lesz olcsóbb se a kenyér, se a villany!
2013. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma már teljesen más helyzet van, mint az ő idejükben. Oké, hogy dolgoztál már de ha most is bulizni akarsz, szerintem jogos ha azt mondják, keresd meg az árát.

Amúgy én most 26 vagyok, én "csak" 18 éves koromtól dolgoztam, most munkát keresek, már elég hosszú ideje, szal hidd el, ha elküldesz önéletrajzokat is lesz vagy fél év, mire talász valamit. Addig meg mondhatod, hogy Te próbálkozol. De nagyon nehéz munkát találni amúgy.

2013. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nehéz. Eltartani pedig ektudnak mivel én nem követelek semmit és a havi nem mondom meg mennyi de közepes mennyiségű fizetés amit a szüleim keresnek elég az 1 hónapra. Úgyis 80éves korig kell majd dolgozni végigdolgoztam a tizenéveskoromat akkor ráér egy félév nem.?
2013. jan. 14. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
6, nézd, nem velünk kell erről megállapodnod, hanem velük.:)
2013. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!