Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják rám erőltetni...

Miért akarják rám erőltetni hogy éjszaka is dolgozzak?

Figyelt kérdés
Munka keresőben vagyok. A szüleim úgy vannak vele hogy olyan munkát csináljak ami tetszik, érdekel. De a szomszédok, távoli rokonok stb. meg már foylton azzal jönnek hogy igenis hogy menjek már el valamit csinálni, mert teher vagyok. De csak olyanokat találnék ami jutalékos, én fizessek, vagy több műszakos, éjszakázós stb. Én nem szeretnék éjjel dolgozni...
2013. jan. 10. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédoknak mi köze a te életedhez?
2013. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldől, hogy kinek engedsz beleszólást az életedbe és kinek nem. Ha hagyod, hogy távoli idegenek irányítgassanak, akkor menj el éjszaka dolgozni! Ha felnőttként viselkedsz és elvárod, hogy azok szóljanak bele a magánéletedbe, akinek azt megengeded, akkor pedig olyan munkát vállalsz, amit szeretsz, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz. A szüleidnek sem, de még mindig inkább nekik, mint holmi szomszédoknak, meg távoli rokonoknak. Nonsense.
2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédokat küldd el a ku.rva annyukba. nincs semmi közük az életedhez, és neked van igazad. vagy mondd nekik hogy dolgozzanak ők éjjel :D
2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlot tapasztaltam, mikor en kerestem melot. De en ugy mondtam, hogy nem akarok ejszakait, hogy mar 3x kiprobaltam. Nekem az volt a bajom vele, hogy keptelen voltam aludni. Egyszer 4 heten keresztul ejszakaztam, napi 10.5 ora 5 napon keresztul, altatoval 2 ora hosszakat aludtam, szoval megertem, hogy nem akarsz ejszaka dolgozni. Van aki egyszeruen keptelen ra. Mikor most legutobb munkat kellett keresnem, tiszta lelkiismeretfurdalasom volt, de vegul talaltam szerencsere. En mar nem szuleimmel lakom, parom egeszen a 10.5 ora ejszakazasig mondogatta, ha allast kerestem, hogy vallaljam el, mert o is csinalta, de aztan elesbe latta, hogy tenyleg nem mukodik es megertette. O mar nem is nyaggatott vele, csak az o csaladja, en csaladom nem. Mar legutobb, mikor kerestem a melot, mar annyira el voltam keseredve, hogy mar eppen szoltam a munkakozvetitonek, hogy bevallalom az ejszakat, egyet le is huztam, de masnap kaptam egy nappali melot, makom volt:D

Tudom, hogy milyen szr, mikor elerik, hogy lelkiismeretfurdalasod legyen, es a vegen mar elhiszed, hogy nekik van igazuk.

2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A szüleidre hallgass és másnak semmi beleszólása nincs az életedbe, mi az,hogy teher vagy? Normális esetben sohasem teher a gyerek a szülõknek. Mondd a szomszédoknak, hogy foglalkozzanak a saját gyerekükkel.
2013. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A szomszédoknak, távoli rokonoknak nincs beleszólása az életedbe, viszont az sajnos nem megy a mai világban, hogy válogatsz a munkahelyek között! Azt kell elvállalni, ami van!
2013. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Pedig erdemes kiprobalni az ejszakai melot. En 15 eve ejszakazom. Este 6-tol reggel 6-ig ket nap 12 ora es utanna ket nap szunet. Sokkal jobban szeretem, mint a nappalos muszakot. Akkor megyek haza, amikor a fonokseg bejon. Nem haborgat senki. Kb. 15-en vagyunk.
2013. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
És mi lenne ha senki nem dolgozna éjjel? Azt trmészetesnek találod hogy karácsony éjszaka a pék megsütötte a zsemlédet?Mi lenne ha senki nem dolgozna éjjel?
2013. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért szólnak bele az életembe, mert sokszor ki szoktak minket segíteni. Na nem pénzzel, hanem szívességgel, mert nincs autónk és mindig felajánlja a szomszéd hogy ha bevásárolni megy akkor hoz ásványvizet stb. nehéz dolgot.

De ez kb úgy megy hogy hoz X dolgot, és másnap már bszogat valami miatt. Azt is felhozta már nem egyszer, hogy miért nincs párom, meg hogy milyen szr lesz az életem ha nem lesz kapcsolatom.


Amúgy meg nem tudok úgy végig menni az utcán hogy nem szólítanának meg XY öregasszonyok hogy "És van-e már munkahelyed?" Néha már bújkálva jövök haza, leütött fejjel...

2013. jan. 10. 23:05
 10/11 A kérdező kommentje:
De én nem pék vagyok, és nem ez volt a kérdés.
2013. jan. 10. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!