Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha az apátoknak...

Mit szólnátok, ha az apátoknak 5 gyereke lenne 3 nőtől? (kor+nem)

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Fogalma sincs mit vagy kit keres, és sajnálnám, hogy így elszúrta az életét. De élném a sajátom úgy, ahogy én akarom. Nem vagyok senki, hogy ítélkezzem felette. Az ő élete. Az enyém meg az enyém. N28
2013. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Mit kéne szólni, felnőtt ember-és ennyi.
2013. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem ítélkezem. Ha neki jó ez az élet akkor ki vagyok én hogy megszóljam??

40/N

2013. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

4 gyerek 2 no.

3-an vagyunk anyukánktól 25 éves házasság.

Most van egy kislányuk az élettársával.

Elem az életem, nem izgat.

26N

2013. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképp érdekelne miért ment tönkre két kapcsolata is, és az új feleségek miként álltak a dologhoz?

Én csak az egy-egy gyerek, három nőtől típust ismerem közelről. Szívesen venném, ha te ilyen helyzetben vagy, bárki legyél a részvevőkből, elmondanád mit gondolsz.

2013. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálnám az anyukámat. Nehéz lehetett neki.
2013. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Gratuláció neki, biztosan meg volt rá az oka, hogy nem tudott egy nõ mellett megmaradni.
2013. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos, hány nőtől vannak a gyerekek, hanem az, hogy törődik-e velük és egyenrangú testvérként kezeli őket, ill. hogy tudatosítja-e bennük, hogy ők testvérek (helyesebben féltestvérek). Ez nemcsak férfiakkal fordul elő, én ismerek olyan nőt is, akinek szintén 3 apától van 5 gyereke. Szépen neveli őket, és a gyerekek nagyon összetartóak. A nagymamák között pedig szerencsére csak egy olyan van, aki a "ráeső" unokákat arról akarja meggyőzni, hogy a többiek nekik nem testvérei. Azok pedig sz...nak a véleményére. (67nő)
2013. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

"egy-egy gyerek, három nőtől típus",ezt nem igazán értem...mármint azt,hogy miben különbözik,ha egy helyen több gyermek is született.

Páromnak van 4gyereke, 3nőtől.Majdnem az 5-ös által írt "típus",mert a legfiatalabbat,már nem akarta (a 3.nőtől a 2.gyereket).Én örülök,hogy végül megszületett,meg nyilván Párom is,mert talán a legtündéribb teremtés mind közül.:) Bár az összeset szeretem. Párom előéletéről nem ítélkezem,mi jogom is lenne hozzá.Mellette állok amiben tudok,a múltját illetően is.

Érdekes egyébként,hogy a Mi kapcsolatunk is úgy indult,hogy szinte rögtön gyermeket szeretett volna vállalni. Elég nehezen "szoktattam le" erről,hogy nem az a dolgok menete,hogy rögtön szaporodjunk.:) Mondtam Neki,majd 8 év múlva visszatérhetünk erre.Eleinte meglepődött,hogy van ilyen is...Már a 6.évünket tapossuk együtt.Nem volt még ilyen hosszú ideig gyermek nélküli kapcsolata. Szerintem,még mindig nem érett valójában az Apa szerepre (azt nem tudom,hogy ezt Mások miért nem látták annó),de lassan benő a feje lágya:). Én kivárom,mert akkor van értelme.

Nyugodtan kérdezzetek,Kedves 5-ös,vagy Kedves Kérdező,ha szeretnétek!:)

2013. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én apámnak 4 gyerek van 3 anyától. Van egy bátyám fiatalok voltak az anyával együtt mikor születtek. Összeházasodtak "szokásból", de mikor bátyám 3 éves volt elváltak. Megismerkedett anyukámmal, megszülettünk mi ketten a bátyámmal. Mikor 10 éves voltam elváltak, mert nem jött össze a házasság, 8 éve van együtt az élettársával, van egy 5 éves kishúgom. (míg én 20, bátyám 22 és 30 évesek)

Én nem szólok hozzá semmit :) Jó apának tartom, válás után is szoros maradt a kapcsolatunk. Nem jött be kétszer neki, most van egy kapcsolata ami jól működik, ahogy anyukámnak is. Soha nem ítéltem el emiatt. Míg együtt éltek anyukámmal a bátyám sokat volt nálunk, miután szétmentünk is négyesben voltak programjaink. Minden lehetőség adva volt ahhoz, hogy vele is jó testvérek lehessünk, vagy meglegyenek a vitáink, mintha mindig egy fedél alatt éltünk volna.

Én úgy mérem a szülőket, hogy milyen a viszonyom velük, mennyire lehetek őszinte. Tudom, hogy számíthatnék rá bárhol, bármikor, egy telefon és indulna.

2013. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!