Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnatok hozzá,...

Szülők! Mit szólnatok hozzá, ha a lanyotok párja idősebb lenne nálatok hét évvel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 05:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Én eléggé kétségbe lennék esve!...

Ha belegondolok, én most 57 éves vagyok, a lányom 22 éves, nem szeretnék egy 64 éves vőt!!!...

2013. jan. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

és a leány hány éves? gondolom elmúlt már 18.

saját döntése,hogy kit szeret. szerintem ha a szülő,ilyen dolgokba belekotnyeleskedik,ne lepodjon meg,ha pár év múlva a lány rácsapja az ajtót, és nem fog többé belátást engedni az életébe.

nyilván elmondanám a véleményem,hogy ez lehet nem fog működni,főleg évek múlva,amikor a szexi tapasztalt pasi,egyre idősebb lesz,és esetleg a lany gyereket már akar,a férfi meg még nem.

de ennyi,más beleszólást nem tennék.

2013. jan. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartanám egészséges dolognak. A lányom kezdhetne egy ilyen kapcsolatban berendezkedni az egyedüllétre. Hiszen jóval hamarabb véget érne a párja élete. A gyerekvállalásról ne is beszéljek. Szóval nagyon nem kellene nekem egy idősebb vő.
2013. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

ma 06:55-es: amit irsz, annak nincs sok értelme, éppen pár napja volt egy ismerös párnál, hogy a 66 éves férj özvegyen maradt a 25 éves feleség mellett, mert a nö tüdöembóliát kapott.


De több másik esetet is ismerek, amikor NEM az idösebb halt meg elöbb, és nem is feltétlen baleset miatt.


Szóval ez kettejük dolga, beleszólni meg kétségbeesni nincs sok értelme.

2013. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
ha multimilliárdos a pacák akkor jóvan.
2013. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Csak beszólnék neki: Csókolom apuka!

Aztán időd adnék neki, hogy gondolkodjon el, és oldja meg ő, ahogyan tudja.

A lányodat felesleges elkezdeni lebeszélni róla, csak feszkót szül köztetek, és az beleszólás a lányod életébe.

2013. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Az én nővéremék pont így vannak. A nővérem 40 éves, a férje 63, anyu és apu pedig 58 évesek. 18 éve vannak együtt. Nem mondom, hogy jó a házasságuk mára, (régebben jó volt) de van két gyerekük is.


Fura volt eleinte, mikor körbeültük az asztalt, hogy sógorom 5 évvel idősebb a szüleinknél, de mostanra már megszoktuk. Csak sokszor jut eszembe, hogy mi lesz a két kisgyerekükkel, ha sógorral történik valami baj. (63 éves, nagyon kövér, nem sportol, és stresszes a munkája).

2013. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
hát,járhatnátok együtt a nyugdíjas klubba,meg a strandra áztatni magatokat a termálvízbe,utazhatnátok ingyen tömegközlekedésen,várhatnátok együtt nagy izgatottan,hogy mekkora nyugdíjemelést ad a kormány a következő évre.....olyan szép dolgok ezek....közben a lányotok nevelné a kisunokát,aki azt hinné,hogy 2 nagyapja van......
2013. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Azért tegezhetném?
2013. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
:)))) :))))
2013. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!