Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hogyha a családo...

Mit szólnátok hogyha a családod tagja állandóan pénzt kérne?

Figyelt kérdés

a szülők, a nagynénik, a testvérek, az unokatestvérek állandóan pénzt kérnek a páromtól mióta külföldön dolgozik, együtt lakunk egyébként hogyha hazajön- na de a családja soha nem segítette, neki kellet állnia az útját, arra uzsora kamatot kért, amikor jogsizott, akkor is a keresztapjától kért kölcsön!

Szinte csak akkor keresik hogyha pénzre van szükségük! Párom már rájött hogy ez így nem mehet, ő sem azért állt el dolgozni! Na de félek hogy engem fognak hibáztatni hogy a párom nem ad, arra fognak gondolni hogy én beszéltem le, ami részben igaz is.


2013. jan. 12. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindenképpen hibáztatni akarnak valakit, hadd hibáztassanak. Majd leállnak vele.

Párod jól teszi ha nem ad nekik. Engem sem támogattak sehogy a szülők/család, én sem tervezem, hogy ha egyszer lesz végre állásom adok nekik.

2013. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párod ott rontotta el, hogy az első alkalommal, mikor kértek, ő adott, pedig nem szabadott volna. Sem adósa sem hitelezője nem szabad lenni senkinek. Ne foglalkozz a pénzéhes bagázs véleményével, nem érdemlik meg.
2013. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad adni, addig van béke, meg barátság mindenhol, amíg a pénz nem kerül elő.


Mikor a férjem ment ki külföldre, apósom már az indulás előtt leült velünk, és elkezdte sorolni, hogy a férjem minden hónapban adjon neki 50 eurót, mire megkérdeztem, hogy mégis mire föl? Nem azért megy ki a férjem, hogy elszórja. Na de ő ugye autót akar venni. És arra kell neki havi 50 euró. Akkor nyíltan, és érthetően megmondtam neki, hogy ezt verje ki a fejéből, mert nem fog kapni. Azért megy ki a férjem, hogy családi otthonunkat megmentsük, nem azért, mert neki új kocsi kell. Akkor nagyon fújt rám, de nem érdekelt. Majdnem elveszett az otthonunk, és csak így tudtuk megmenteni.Ez fontosabb volt bárminél.

2013. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!