Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának nem az lenne a...

Egy anyának nem az lenne a dolga, hogy támogassa a gyermekét az álmai megvalósításában és hogy mellette álljon?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%
lehet, hogy az anya a realitást is látja, míg a lánya csak az álmait
2013. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az nagyban attól is függ, hogy a gyereknek mik az álmai. :)
2013. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tud, addig igen, amivel tud azonosulni, van rá pénze stb. De ha kicsit konkrétabb lennél, akkor a válaszok is konkrétabbak lennének.
2013. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Két iskolát szeretnék bejelölni majd továbbtanulás szemontjából. egyik a magyar szak, másik pedig média/fotógráfia. Ez a kettő, ami érdekel és nem fogok olyan szakon szenvedni, amit legszívesebben elkerülnék. Anya egyiknek sem örül, mindig azt mondja, hogy válasszak valami normálisat. Szeretnék venni egy fényképezőt, amit meg tudnék oldani úgy, hogy részletre vennénk. De anya nem engedi, mivel csak neki van fix. keresete. Tehát ez így nem jön össze. Ráadásba még könyveket sem enged venni, mert inkább a tankönyveket bújjam, mintsem egy-egy Jane Austen könyvet vagy valami hasonlót. Soha semmiben nem támogatott még és semmiben nem állt ki mellettem.
2013. jan. 17. 14:04
 5/66 okoska31 ***** válasza:
74%

az is dolga, hogy visszarángassa a földre, ha túlzottan álmodozik.


konkrétan mivel nem ért egyet anyukád?

2013. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
De! azt elvárta, hogy én vegyem meg a nehezen összekeresett pénzemből a víztisztítót meg a tabletet neki...
2013. jan. 17. 14:06
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
A könyveket vedd ki a könyvtárból, vedd meg használtan. Ha a suli fizetős és azzal van a baja, hát azt megértem. Azzal nem tudtok mit csinálni, ha nincs annyi pénze.
2013. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
a sulik még nem fizetősek, de lehet azok lesznek, ezzel tiszában vagyok. Alig van már államilag támogatott... Könyvtárban minden könyvet kiolvastam, ami érdekel. És sok olyat nem is tartanak, amit még olvasni szeretnék. Használtam sem enged venni, ha meglátja, hogy könyvem van, elkezd kiabálni, hogy ezt honnan szedtem és hogy vigyem és kérjem vissza a pénzt.
2013. jan. 17. 14:09
 9/66 anonim ***** válasza:
41%
Nem gondolod, hogy ezek csak bufé szakok?
2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
45%

Ha te magyar szakon Jane Austen-t akarsz olvasni, akkor jobb ha nem mész oda. Körberöhögnének.

Fényképészeti szakra bejutni szinte lehetetlen. Oda már valamit le kell tenni az asztalra.

Igaza van anyukádnak,inkább keress más szakot.

2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!