Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek az...

Vannak olyan emberek az életedben, akik miatt "a jobb formád hozod"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. csak azért is sportolsz, mert ő is teszi, jó formában akarsz lenni, hogy lépést tarts vele. Dolgozol ezerrel, hogy egyszer az ő színvonalán élhess. Tanulsz a stílusából, öltözködéséből.

Rendbe teszed a lakást és magad, ha találkoztok, tehát egy magasabb színvonalat képvisel az életedben. Nekem 3 ilyen ember van, és úgy érzem, ők "húznak" előre, és ez jó.


2013. jan. 18. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
jelenleg a barátom. Szerintem észre se veszi, de ha pár napig nem találkozunk akkor én úgy készülök a randira, mint vmi tini. Pedig van h napokig ott vagyok nála, egész nap pizsamában tanulunk, smink, frizu nélkül, tök igénytelenül nézhetek ki. :D De most pl ma találkozunk, szó szerint 1 órát álltam a tükör előtt, h összeilljen a ruhám(olyan összeállítás, amit még nem látott :D ) és tökéletes legyen a sminkem, hajam...
2013. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkiért nem hozom magamat formába, csakis magam miatt teszem, és ha én elégedett vagyok önmagammal, akkor már ugy érzem mások is elégedettek velem, aki meg nem,az odébb állhat.
2013. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyen van egy munkatársam, akivel "versenyezni szoktunk". Ne ezt a rivalizálást képzeljétek el, hanem hogy ha pl egyikünk szabin van akkor a másik lazábbra veszi a napot, nincs kivel összemérni a tudást mivel azon a szinten más nincs...de ha ott vagyunk akkor van miért hajtani, és a nap végén egy mosollyal vagy egy vállveregetéssel gratulálunk a másiknak , hogy ha jobb volt.
2013. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A páromnál ez ilyen természetesen jött mikor összeköltöztünk :)


Tehát eszében sincsen tenni érte valamit hogy viselkedésben, kinézetben "magasabb színvonalat képviseljen", viszont amióta együtt vagyunk, bukdácsolós kis lázadozóból teljesen magától osztályelső, majd kitűnő szakember lett.

Most ő a mozgatórugó a cégnél.


Az más kérdés hogy nekem a lázadozó mivolta jobban tetszett :D

2013. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen, de elsősorban önmagamért igyekszem jó formában lenni mindig.
2013. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nincsen. Most már csak magamnak akarok megfelelni, nekem az a motiváció, ha nem tetszik, amit a tükörben látok, nem az, amit másokon látok. Vagy, amit még ÉN nem tudok, az érdekel, nem pedig az, amit más már tud.

Ha a lakást rendbe teszem, azért van, mert épp akkor ráérek és kedvem is van hozzá, egyébként meg muszáj, de nem azért, mert meg akarom mutatni a látogatómnak, milyen ügyesen takarítok.

2013. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a nővérem.. Tudom, hogy sokkal szebb nálam, de rejtegeti magát.. Fiúsan öltözködik, nem sminkel, semmi.. Bevallom kicsit örülök, hogy bár ő a szebb, ha nagyon kicsípem magam, szépen felöltözök tudok picikét jobban kinézni.. Most mondjuk elkezdett fogyni, sportolni a a nővérem, amitől kezd még bombanőbb formát ölteni, úgyhogy elkezdtem én is..:)
2013. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én örülnék viszont annak, ha nem mindenki engem utánozna, nem mindenki az én vérem szívná mint egy energia vámpír.


szóval nekem pont az ellenkezője van, engem lehúznak, lekoppintanak. és utálom már az embereket, hogy senkiben nem lehet bízni.


"ha nincs semmid, akkor is irigyelnek, mert képes vagy mosolyogni"

2013. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!