Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fel akar költözni...

Párom fel akar költözni Budapestre, a jobb élet reményében, én viszont egyáltalán nem szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, egy helyen dolgozunk, nem nagyon szeretjük, szeretnénk váltani. De ő mindenképpen Budapestre szeretne menni, én viszont nem akarom itthagyni a családomat, és a munkámat. Mert bár nem szeretem annyira, de nem vagyok benne biztos, h találnék valami jobbat. 50 kmre lakunk Pesttől, végülis nem a világvége, de akkor is, annyira nehéz :(
2013. jan. 17. 18:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És kétlem, hogy ott jobb élet lenne és több munkalehetőség. Ráadásul drágább is. De nem érti meg, ő menni akar. Őt senki nem köti ide, csak én.
2013. jan. 17. 18:22
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked fontosabb a családod, akkor úgysem fogsz ilyen messzire költözni tőlük. Ő meg nem fog ott maradni.

Szóval nincs jövőtök.

2013. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz, 50 km nem távolság. Ha külföldre akarna menni, azt még megérteném.
2013. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudom én h nem távolság, és legfőképp nem a családom miatt akarok itt maradni. félek a változástól, és h rosszabb munkát fogok találni. csak egy okj-m van, semmi más, az is irodai asszisztens, de gyakorlatom nincs.
2013. jan. 17. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

24 éves vagy.. lassan saját családod lesz, nem a szülőkkel kell ilyenkor tervezni


50 km meg kb 20 perc kocsival

2013. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: ha 150-es átlagtempót mész akkor tényleg 20 perc:D:D
2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
A mostani munkád nem szereted, úgyhogy olyan sok veszítenivalód nincs. Bp-en sok iroda van, előbb-utóbb csak találsz valami kedvedre valót.
2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kocsi van? Mert úgy meg lehetne próbálni, hogy először nem költöztök, csak munkát kerestek. Aztán ha tényleg találtok valami jót mindketten, akkor keresnétek a közelben valami albérletet. Igaz, akkor lenne egy átmeneti időszak, amíg kocsival járnátok és az nem olcsó, de talán még mindig jobb, mintha mindketten feladjátok a biztos munkát és csak úgy beleugrotok az ismeretlenbe, majd lesz valami alapon, mert tényleg nem biztos a siker.

Egy ismerős család is felpakolt mindent, elköltöztek Dunántúlra, hogy ott sok a munkalehetőség, aztán elfogyott a pénzük, annyi idő alatt nem találtak munkát (lehet, később találtak volna) és haza kellett jönniük. Szóval jó ötlet, hogy próbálkoztok, de nem meggondolatlanul tegyétek!


Az 50 km távolság tényleg nem sok, én is kb. annyira kerültem a szüleimtől, mégis ki lehet bírni, pedig én nagyon anyás vagyok. :) Nem két perc az út igaz, de azért ha időm engedi, bármikor haza tudok menni.

2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én csak annyit tudok javasolni, hogy nyugodtan kereshettek mind a ketten melót Budapesten,próbálhattok meg pénzt gyűjteni,de a semmire ne költözzetek fel. Amíg nincs biztos új állása mindkettőtöknek,addig nem szabad elköltözni.... Ha pedig a párod előbb találna munkát Budapesten,akkor 50km nem a világ,esetleg ingázhat is....napi 1órát Budapesten városon belül is utaznak az emberek általában...
2013. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert ő úgy gondolta h van annyi pénzünk h 1 hónapig kihúzzuk ott, miközben munkát keresünk. de én is ezt mondtam h előbb találjunk, aztán menjünk. csak sajnos sok helyen nem értik h a címem nem budapest, és problémát jelent, hiába mondom h bármikor tudok költözni, ha megkapom a munkát...
2013. jan. 17. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!