Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen férfiak?

Léteznek ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nem találtam még olyan pasit,amelyik tisztelt volna,vagy felfogta volna,hogy egy jó kapcsolat nem hullik az ember ölébe,hanem folyamatosan kell dolgozni rajta,hogy jó is maradjon. Mindig csak pofára ejtettek,jelenleg teljesen értéktelennek érzem magam,mert én mindent beleadtam és meghalt bennem a remény,hogy valaha is lesz egyáltalán férjem,illetve gyerekeim. Mindig csak olyannal találkoztam,aki csak megbántott,nem tisztelt,nem értékelte mindazt,amit adtam neki. Hogy kerüljem el egyáltalán ezeket?

22L


2013. jan. 18. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki igazán szeret, az nem csak elvárja, de viszonozza is ezeket a dolgokat. Lehet hogy eddig te adtad ki magad túl korán, látták, hogy bármit megteszel értük, és ezt ki is használták szépen.

Ha úgy érzed, hogy nincs ez viszonozva, nem kell megszakadni a nagy törődésben....aztán vagy észbe kap, vagy nem. Ha nem, akkor had menjen....

2013. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy eleve feladod az elveidet azért, hogy megtartsd az éppen aktuális férfit.


Ha nem érzi Benned, hogy tiszteled, szereted önmagad, kiállsz az igazad mellett, van tartásod, akkor ő is úgy értékeli, hogy ezeket a tulajdonságokat nem várod el tőle.


Először önmagad erősíts meg és akkor majd olyanok is az utadba kerülnek, akik tisztelni fognak.

2013. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kiálltam az igazam mellett,próbáltam nem belenyugvó lenni,de mintha falnak beszéltem volna. Egyébként tegnap lett vége a 1,5 éves kapcsolatomnak.

Próbáltam határozott lenni,de mindig túl hamar megbocsátottam és talán ezért nem lehetett komolyan venni a megbántódásaimat. Nem tudom,hogy hogy kéne viselkednem,hogy ne legyen se túl önző,se túl alárendelt:/

2013. jan. 18. 12:17
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
keress tovább, én már foglalt vagyok
2013. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjön a hozzád való, megtalál. És te is őt. Addig is gyakorold a szerelmet.
2013. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz ilyet találni, de azt hiszem vannak azért még ilyen férfiak. 21/F
2013. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan kérdés, amire lehetetlen jól válaszolni. Persze, valahol biztos vannak, de hogy te megtalálod -e vagy sem, az megjósolhatatlan. És még egy dolog: azért mert valaki X módon viselkedik a kapcsolat első pár évében, még nem garantálja hogy nem változik meg később, amikor már szültél 3 gyereket. Ez mindig benne van.
2013. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van két gyermekem, de nem a mostani páromtól vannak. A mostani párommal 7 éve vagyunk együtt, de sokszor felteszem a kérdést magamnak is meg neki is hogy minek vagyunk együtt. Állandóan vitatkozunk mert nem hagyom ,hogy teljesen hülyének nézzen. Sajnos nem lehet vele megbeszélni semmit, mindig azzal jön, hogy már megint mi a bajom. Odajutottam,hogy leszarom az egészet, és élem a magam életét ahogy tudom egyenlőre vele. Soha sem tisztelt engem senki és már nem is érdekel. Te is éld a magad élettét szard le és majd lesz valahogy. Te is csak annyira tiszteld amennyire ő téged, szerintem normális pasi úgy sincs a földön, vagy csak mi nem találunk? Azért próbálj ismerkedni hátha találsz jobbat! Sok szerencsét a továbbiakhoz . Tudod a pasik a jó és kedves nőket nem értékelik, nekik a rossz ribancok kellenek. Hát legyünk egy kicsit rosszak.
2013. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyeneken gondolkodnod, nyugodt legyél,éld az életed ahogy tetszik,és ahogy kell,és ne "várd" az igazit! Ha valaki nem jó neked küldd el hagyd el,vagy ha ugy érzed nem neked való bele se kezdj! De semmikképp ne stresszelj ezen,hiszen még nagyon nagyon fiatal vagy, simán van még vagy 15 éved arra hogy megtaláld az igaz szerelmet1 :)
2013. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát,most nem lettem megnyugtatva,de azért köszönöm a válaszokat:D Ezek szerint vagy egyedül maradok,vagy párban leszek,de akkor meg örökké foshatok,hogy mikor hagynak el,óriási!:P
2013. jan. 18. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!