Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek 30-40 közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek 30-40 közötti férfiak, akik régóta egyedül vannak, de nem bányarémek és nem "bolondok"?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen elfogadhatóan néznek ki, nem az az extrém ciki típusok.

És nincsenek nagyon őrült szokásaik, nem pszichiátriai esetek.

Továbbá:

-Felsőfokú végzettségűek.

-Nincsenek még gyerekei és nincs mögöttük x db elvált feleség.

-Nem a skalpgyűjtés motiválja őket.

-Keresnék társukat, akivel életük végéig szeretnének együtt maradni, és akibe szerelmesek.

-Akarnak gyerekeket, tehát családot.

-Sok dolog érdekli őket, nem unatkoznak.

-De nem a bulizás és a haverok kötik le.


Léteznek-e ilyenek, és ha igen, akkor hol, és miért is vannak még egyedül?



2012. nov. 20. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Előfordulhatnak. És gondolom mert a nőket az ilyenek nem érdeklik.
2012. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mert amiket felsoroltál, abból már egyenesen következik, hogy ennyi idős korukra már házasok egy normális nővel, és nem foglalkoznak 30-as, 40-es kiélt ribancokkal.
2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Igen, van ismeretségi körben is ilyen. És még gazdag is a csávó.


De mivel egyszerűen nem jár olyan helyre, ahol nők vannak, és ha véletlenül találkozik is valakivel, fel se veszi a kezdeményezést (ő meg aztán végképp soha) így eléggé nehéz kapcsolatot kialakítani :)

2012. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"gondolom mert a nőket az ilyenek nem érdeklik"...ott a pont.


Bár szerintem a társkeresés nem ilyen alapon megy mint ahogy a kérdező felsorolja. Ez kicsit olyan, mintha még mindig a szőke hercegre várna valaki, és senki nem felel meg az ő elvárásainak.

2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 klopusz ***** válasza:

Szia!


Biztosan léteznek, miért ne?

Párom 42 volt, amikor megismerkedtünk, második diplomáját csinálta, soha sem volt házas, kreatív, intelligens ember.

Ez 17 éve volt, 16 éve házasodtunk össze, gyermekeink 15, 12 és 9 évesek.

Még mindig szeretjük egymást, sohasem unatkozunk (akkor sem, ha éppen "nem csinálunk semmit") és a haverjaival is csak nagyjából kéthavonta jön össze egy dumálásra.

2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Magamara vettem.

"Léteznek 30-40 közötti férfiak, akik régóta egyedül vannak"

Vagyok.


"nem bányarémek "

Nem tisztem megítélni. Van akinek így vagyok (voltam) jó, van akinek nem.


"nem "bolondok""

Nem vagyok elmebeteg, de némi bolondság azért kell.


"Felsőfokú végzettségűek. "

Nincs, nem is lesz, ettől függetlenül értelmesnek gondolom magamat. A környezetem is annak tart. Ha valakinek csak egy darab papír számít, az úgyis esélytelen. Ne a papírom kelljen neki, hanem én...


"Nincsenek még gyerekei és nincs mögöttük x db elvált feleség. "

Nincs. Illetve nem tudok róla.


"Nem a skalpgyűjtés motiválja őket. "

Nem igazán.


"Keresnék társukat, akivel életük végéig szeretnének együtt maradni, és akibe szerelmesek. "

Nem keresem, az a hitvallásom, hogy ha kell, úgyis egymásra találunk.


"Akarnak gyerekeket, tehát családot. "

Akarnék, de még nem volt olyan, akivel tényleg.


"Sok dolog érdekli őket, nem unatkoznak. "

Mi számít kevésnek és soknak?


"De nem a bulizás és a haverok kötik le. "

Hát, a ferveralone nem az én stílusom. Márpedig ha nincs mellettem senki, akkor maradnak a haverok. A bulizás meg minenkinek más.


"Léteznek-e ilyenek, és ha igen, akkor hol, és miért is vannak még egyedül?"


Hogy mindnek megfeleljen valaki? Álmaidban biztos van ilyen.

2012. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Hány éves vagy? Ki kellene nőni a tündérmesékből, mert így életed végéig egyedül maradsz. A párválasztás kompromisszumokról szól és érzelmi alapon működik (jobb esetben). Azaz, ha Te ilyen Csipkerózsika álom paraméterekkel keresed a herceget, pórul fogsz járni.


Egyébként meg mi a baj az elvált férfiakkal? Elváltam, nem önszántamból, az exem úgy döntött más életet akar élni. És? Baráti a viszonyunk, jókat beszélgetünk egy pohár bor mellett, alkalomadtán és kész. Ez miért kizáró ok pl.?

2012. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Leginkább az lenne érdekes válasz, ha olyan írna, akire illik a kérdésben feltett néhány kitétel. Tőlük kaphatnánk alapos, vagy inkább valós indokokat a miértre...


Belagezapista! Sajnálatos, hogy te csak kiélt r.bancokkal találkoztál, de jobb ha tudod, nem minden 30-as vagy 40-es nő kiélt r.banc, viszont 20-asok között is találhatsz olyat...!


Mukedli89! Szőke hercegre várásról sincs itt szó!

Ja és fent nevezett 30-40 közti férfi se egy világszépe tündérkisasszonyt keres, hanem egy normális kinézetű, okos és házias nőt. Tehát nem valami barbi és ken szitu, de nem is brünhilda+kvazimódó.

2012. nov. 20. 11:19
 9/27 anonim ***** válasza:

" egy normális kinézetű, okos és házias nőt. "


A kérdésedből kiindulva (meg ahogy visszaválaszoltál), gondolom az "okost" ebben az esetben nem magadra értetted. Már tényleg ne haragudj, de okos nő ezt a kérdést, így nem írta volna ki ide! Nem célom beléd kötni, még ha úgy is tűnne, de nagyon gáz a hozzáállásod a pár kereséshez. De majd beleér a bilibe a kezed egyszer ...

2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

én teljesen ilyen vagyok mint amit leírtál, kérdező! mondjuk a kinézetemet nem tudom megítélni.


miért vagyok egyedül:

nem vagyok az a tipikus mindenkivel szóba áll, csajozós típus. kb. 2 évente akad egy lány, akinél bepróbálkozom. akik nekem kellettek volna, azoknak én nem kellettem, vagy fordítva.

kb. 30 éves voltam amikor igazán megéreztem lány iránt azt, ami közelíti a szerelem érzését. korábban ilyent nem éreztem, akármennyire is szimpatikus volt valaki, ezért nem is bánom h nem álltam össze olyannal korábban, aki mellett ezt nem élhettem volna át.

most jelenleg tényleg nem mozgok olyan körökben ahol ismerkedni lehetne.

2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!